REKLAMA

REKLAMA


INSPIRO - nowa generacja grzejników ściennych od REGULUS-system


artykuł promocyjny

Grzejnik INSPIRO to innowacyjna propozycja od firmy REGULUS-system. Jest to nowa generacja grzejników ściennych, które są przeznaczone do ogrzewania nowoczesnego, ciepłego domu.

Grzejnik ścienny INSPIRO REGULUS-systemElementy wyróżniające INSPIRO:

  • cienkie – głębokość całkowita tylko 65 mm
  • niskie – wysokość: 300 mm (wersja radiacyjno-konwekcyjna) oraz 400 mm (seria E-VENT )
  • wszystkie dostępne kolory wg palety RAL w tej samej cenie
  • kolory preferowane – złocisty (Burza Pustyni), srebrny perłowy, grafitowy
  • opcja z cyrkulacją wymuszoną przeznaczona do instalacji niskotemperaturowych
  • promieniowanie cieplne z powierzchni grzejnika + konwekcja, tylna ściana zimna

 


INSPIRO E-VENT


Konstrukcja grzejników INSPIRO w wersji E-VENT jest konstrukcyjnie dostosowane do montażu wentylatora (czy wentylatorów w przypadku dłuższych grzejników). W dolnej części pakietu lamelek aluminiowych jest wycięcie, a w nim magnesy umożliwiające łatwe wpięcie i wypięcie wentylatora (lub wentylatorów w przypadku dłuższych grzejników). Dzięki wentylatorowi urządzenie grzeje ze zmienną mocą, która dopasowuje się do potrzeb użytkownika, zwiększa się jego moc, jak również istnieje możliwość sterowania dynamiką grzania (opcja).

Grzejnik ścienny INSPIRO E-VEMT REGULUS-systemSprawdzi się w każdego typu instalacji - z miedzi, plastiku (przeznaczonego do pracy w instalacji c.o.) czy tradycyjnej stalowej. Mogą współpracować z różnymi źródłami ciepła: kotłami elektrycznymi, gazowymi, olejowymi, a także miejskimi sieciami ciepłowniczymi. Ze względu na dopuszczalne parametry pracy (1,5 MPa, 110ºC) można je stosować w instalacjach zasilanych parą.

Grzejnik ścienny INSPIRO PLAN REGULUS-system
Wyróżniająca cecha grzejników REGULUS-system E-VENT, czyli wentylator wspomagający konwekcję, istotnie poprawia ich efektywność w układach z niskotemperaturowymi, ekologicznymi źródłami ciepła takimi jak kotły kondensacyjne, pompy ciepła, wieloźródłowe układy z buforem c.o. Wentylator jest również pożyteczny w sytuacji kiedy konieczne jest szybkie podniesienie temperatury w pomieszczeniu, np. w okresach chłodniejszych lub w obiektach użytkowanych okresowo przy włączeniu do użytkowania.

Sterowanie do grzejników INSPIRO E-VENT jest oparte o siłownik termo-elektryczny T30NC 230V oraz regulator temperatury RT200. Dodatkowo każdy grzejnik INSPIRO E-VENT wyposażony jest w cichobieżny wentylator (do 31 dB).  

Więcej na www.regulus.com.plKontakt w sprawie produktów:REGULUS-system s.j
tel. 033 812 36 69
fax. 033 815 10 25
www: www.regulus.com.pl
mail: export@regulus.com.pl
Zobacz więcej treści z działu: ogrzewanie

PARTNERZY

Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji    Rosenberg Klima    ebm Papst    Systherm        Mitsubishi Electric                       logo bartosz          Klimor        Klima-Therm      Iglotech        Refsystem      Venture Industries Sp. z o.o.       Intersoft       Provent Vents        Daikin         Ventec        Wigmors             VBW        Stiebel Eltron     Test-Therm       Global-Tech        logo armacell      Matervent

WYBRANE PORADY

REKLAMA

NASZE SERWISY