REKLAMA

REKLAMA


Klimatyzator Gree Lomo


artykuł promocyjny

Klimatyzatory z serii Lomo stanowią doskonałą propozycję zarówno dla klientów segmentu Basic, jak i tych bardziej wymagających, szukających luksusowych urządzeń do swoich domów i biur.

Z myślą o pierwszej grupy użytkowników firma Gree przygotowała klimatyzator Lomo Economic, którego podczas codziennej pracy charakteryzuje wysoka oszczędność, bardzo niskie zużycie energii i doskonała wydajność. Dodana do tego atrakcyjna cena powoduje, że Lomo Economic jest jednym z najciekawiej zapowiadających się klimatyzatorów w podstawowym segmencie.

Równie ciekawą propozycją z tej serii jest klimatyzator Lomo Luxury skierowany do klientów, ceniących sobie luksus. Eksluzywny klimatyzator, który nawet najbardziej wymagających klientów może porwać swoim ponadczasowym designem i jakością wykonania. Urządzenie to jest jednym z najlepszych produktów marki Gree. Lomo Luxury to jednak nie tylko design, ale również parametry techniczne! Urządzenie może pracować na czterech poziomach wydajności (od 2,5 kW do 6,7 kW), odznacza się wyjątkowo niskim poziomem hałasu oraz - co szczególnie ważne - szerokim zakresem pracy (od -15°C d o +43°C w funkcji chłodzenia oraz od -22°C do +24°C w funkcji grzania).

klimatyzator Lomo

Oba modele - Lomo Economic i Lomo Luxury - mogą być wykorzystywane w rozwiązaniach tzw. inteligentnego budynku. Dzieje się tak dzięki opcjonalnej funkcji WiFi, która pozwala kontrolować pracę klimatyzatora z dowolnego miejsca na świecie za pomocą telefonu lub tabletu z systeme Android/iOS.

klimatyzator Lomo

 

Lomo Luxury

Łączy w sobie zarówno elegancką stylistykę, jak również doskonałą wydajność i niepowtarzalną jakość. Niskie zużycie energii, cicha praca, atrakcyjna cena to tylko niewielka część zalet Lomo Luxury. Na uwagę zasługuje również funkcja WiFi, dzięki której możemy z łatwością kontrolować pracę urządzenia za pomocą telefonu/tabletu z dowolnego miejsca na świecie. Z kolei jego niepowtarzalna stylistyka i nowoczesne wzornictwo spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

klimatyzator Lomo Luxury

klimatyzator Lomo Luxury

Lomo Economic

Charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem energii oraz atrakcyjną ceną, zapewniając jednocześnie doskonałą wydajność. Dodatkowym atutem jest możliwość uzupełnienia go o funkcję WiFi, dzięki której możemy kontrolować pracę klimatyzatora Lomo z dowolnego miejsca na świecie za pomocą telefonu/tabletu z systemem Android/iOS. Elegancki wygląd pozwoli z łatwością wkomponować go w każde pomieszczenie.

klimatyzator Lomo Economic

klimatyzator Lomo Economic


Oficjalnym Partnerem oraz Dystrybutorem klimatyzatorów marki Gree w Polsce jest firma Wienkra.Kontakt w sprawie produktów:Wienkra Sp. z o.o.
tel. +48 12 428 55 00
fax. +48 12 422 55 02
www: www.wienkra.pl
mail: wienkra@wienkra.pl
Zobacz więcej treści z działu: klimatyzacja

PARTNERZY

 Wienkra    AUX    Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   Uniwersal     ebm Papst   Systherm         Mitsubishi Electric          Rosenberg Klima           Klima-Therm  logo bartosz          Klimor         Iglotech        Refsystem      Venture Industries Sp. z o.o.       Intersoft       Provent Vents        Daikin         Ventec        Wigmors          Kaisai         VBW        Stiebel Eltron     Test-Therm       Global-Tech        logo armacell      Matervent

REKLAMA


WYBRANE PORADY

REKLAMA

NASZE SERWISY