REKLAMA

REKLAMA


Dokumentacja Fujitsu mobilnie na iOS i Android (KTG.PL)


artykuł promocyjny

Firma Klima-Therm rozwija wdrożoną przed rokiem usługę mobilnego dostępu do dokumentacji technicznej. Od niedawna instrukcje obsługi, instrukcje montażowe i serwisowe urządzeń typu Split, Multi Split i VRF z oferty marki Fujitsu można przeglądać za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji KTG.PL dostępnej nie tylko na smartfony z systemem Android, ale również w wersji na iOS. Aplikacja została ponadto rozbudowana o nowe funkcjonalności.

Mobilna aplikacja KTG.PL

Już od roku klienci firmy Klima-Therm posiadający urządzenia przenośne z systemem Android mają możliwość korzystania z zalet aplikacji KTG.PL. Teraz, dzięki opracowaniu wersji na iOS, mobilny dostęp do obszernej bazy dokumentacji technicznej systemów klimatyzacyjnych marki Fujitsu zyskali również użytkownicy smartfonów Apple. Równolegle z wdrożeniem nowej aplikacji na platformie App Store, w sklepie Google Play pojawiła się aktualizacja oprogramowania dla urządzeń Android w wersji kompatybilnej z najnowszą wersją systemu 8.0.

KTG.PL to dedykowany na smartfony katalog z dokumentacją Fujitsu – mobilny odpowiednik serwisu www dostępnego pod adresem dokumentacja.ktg.pl. Aplikacja pozwala na wygodne i szybkie przeglądanie specyfikacji, danych technicznych, dokumentacji montażowej oraz serwisowej w oparciu o prosty i intuicyjny mechanizm. Bezpośrednio z poziomu aplikacji możliwe jest dodawanie urządzeń do "ulubionych" tak, aby ułatwić użytkownikom bieżący dostęp do informacji o preferowanych produktach.

Nowością względem pierwszej wersji aplikacji, dotychczas znanej użytkownikom systemu Android, jest dostosowanie widoku menu do userów zalogowanych i niezalogowanych. Bez konieczności logowania użytkownik otrzymuje dostęp do instrukcji obsługi systemów klimatyzacyjnych Fujitsu z możliwością ich przechowywania w katalogu „ulubione” już nie na serwerze, a bezpośrednio na urządzeniu. Pełna wersja aplikacji, obejmująca również dokumentację montażową i serwisową, dostępna jest wyłącznie dla klientów firmy Klima-Therm i wymaga zalogowania. Z aplikacji jeden zalogowany użytkownik może korzystać na wielu urządzeniach przenośnych, a dane będą się między nimi synchronizowały w sposób automatyczny – bez konieczności wykonania dodatkowych czynności.

Aplikacja z dokumentacją Fujitsu to autorski projekt Grupy Klima-Therm. Narzędzie zostało zaprojektowane i wdrożone przez zespół programistów Działu IT. Firma przewiduje kolejne aktualizacje oprogramowania, w tym również rozszerzenia o dodatkowe funkcjonalności.

Aplikacja KTG.PL w polskiej i angielskiej wersji językowej jest do pobrania bezpłatnie na platformach App Store oraz Google Play.

Przegląd instrukcji obsługi urządzeń Fujitsu jest ogólnodostępny i nie wymaga zalogowania. Pełna baza zasobów widoczna jest dla klientów firmy po uprzednim zalogowaniu – w tym celu należy podać numer SAP klienta (login) oraz NIP (hasło).Kontakt w sprawie produktów:KLIMA-THERM Sp. z o.o.
tel. +48 22 517 36 00
fax. +48 22 879 99 07
www: klima-therm.com
mail: handlowy@klima-therm.pl
Zobacz więcej treści z działu: AKTUALNOŚCI

PARTNERZY

 Wienkra    AUX    Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   Uniwersal     ebm Papst   Systherm         Mitsubishi Electric          Rosenberg Klima           Klima-Therm  logo bartosz          Klimor         Iglotech        Refsystem      Venture Industries Sp. z o.o.       Intersoft       Provent Vents        Daikin         Ventec        Wigmors             VBW        Stiebel Eltron     Test-Therm       Global-Tech        logo armacell      Matervent

WYBRANE PORADY

REKLAMA

NASZE SERWISY