REKLAMA

REKLAMA


Rekuperatory.pl

Innowacyjny filtr antysmogowy CLEAN R firmy PRO-VENT


artykuł promocyjny

Zanieczyszczone powietrze to jeden z największych problemów dużych miast. Oddychamy nim nie tylko na zewnątrz, ale dostaje się również do naszych domów, miejsc pracy, szkół. Walka z zanieczyszczeniami może być skuteczna, jeśli wykorzystamy najnowsze osiągnięcia w dziedzinie elektro-jonizacji, którą znajdziemy w filtrach antysmogowych CLEAN R firmy PRO-VENT, z opatentowaną technologią Stopfield®. Jest to urządzenie, które odfiltrowuje z napływającego do wnętrza domu powietrza cząstki stałe nawet o średnicy 1 μm zapewniając redukcję pyłów zawieszonych na poziomie aż 99,98%.

Innowacyjny filtr antysmogowy CLEAN R firmy PRO-VENT

fot.: Filtr CLEAN R firmy PRO-VENT wywiera dobroczynny wpływ na zdrowie i samopoczucie, gwarantując świeże i czyste powietrze zarówno we wnętrzach domowych, jak i publicznych.

 

Powiew świeżości w wielkim mieście

 

Śmiało możemy stwierdzić, że jakość naszego życia w dużej mierze zależy od tego, jakim powietrzem oddychamy. Jeśli porównamy haust powietrza zaczerpniętego na skraju lasu do tego, którym oddychamy w wielkomiejskiej codzienności, takie określenie jeszcze bardziej przemówi do naszej wyobraźni. Aby mieć pewność, że mieszanina, którą oddychamy w naszym domu, będzie miała podobne właściwości do tej na skraju lasu, powinniśmy zadbać o barierę dla zanieczyszczeń. Innowacyjna technologia, opatentowana przez firmę PRO-VENT jest w stanie zatrzymać 99,98% zanieczyszczeń z napływających do domu mas powietrza.

Innowacyjny filtr antysmogowy CLEAN R firmy PRO-VENT

Głównym zadaniem filtru CLEAN-R jest wyłapywanie i neutralizowanie związków chemicznych, pyłów, bakterii, wirusów i alergenów. Dzięki temu nie tylko chroni on organizm przed zanieczyszczeniami, ale i zamienia nasycone toksynami powietrze w rześką, czystą i pozbawioną pyłów bryzę, którą cieszyć możemy się już nie tylko na łonie natury, ale i w zaciszu własnego domu.

 

Opatentowana technologia Stopfield®

 

Antysmogowy filtr CLEAN R może zostać zamontowany tam, gdzie funkcjonuje wentylacja mechaniczna dowolnego typu: nawiewna, nawiewno-wywiewna lub rekuperacja. Istotą jego działania jest opatentowana technologia Stopfield®, odpowiadająca za generowanie pola siłowego doskonale separującego unoszące się w powietrzu cząstki, które następnie poddawane są neutralizacji. Dodatkowym jego atutem jest możliwość prozdrowotnej jonizacji ujemnej powietrza nawiewanego do wnętrz, która wzmaga wrażenie rześkości i świeżości. Oczyszczone i nasycone ujemnymi jonami powietrze jest rozprowadzane za pomocą sieci kanałów wentylacyjnych do wszystkich pomieszczeń domu.

Innowacyjny filtr antysmogowy CLEAN R firmy PRO-VENT

CLEAN R jest urządzeniem, które mimo wysoce zaawansowanej technologii jest praktycznie bezobsługowe. Wygodę użytkowania zapewnia, poza wbudowanym klawiaturowym panelem, system sterowania poprzez autonomiczny manipulator, przystosowany do zintegrowania z dowolnym rekuperatorem. Możliwe jest także swobodne ustawienie poziomu filtracji oraz wybór jednego z 4 trybów jonizacji powietrza. Co więcej, jakość powietrza poddawana jest stałemu monitoringowi, a zawartość cząstek PM1, PM2.5 oraz PM10 widoczna jest na wyświetlaczu.

 

Więcej informacji na: https://www.pro-vent.pl/filtr-antysmogowy-clean-r/
Kontakt w sprawie produktów:Pro-Vent Systemy Wentylacyjne
tel. (77) 44 044 98; kom. 666 610 405
fax. (77) 44 044 92
www: www.pro-vent.pl
mail: info@pro-vent.pl
Zobacz więcej treści z działu: wentylacja domowa

PARTNERZY

Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji    Rosenberg Klima    ebm Papst    Systherm                              logo bartosz          Klimor        Klima-Therm      Iglotech        Refsystem      Venture Industries Sp. z o.o.       Intersoft       Provent Vents        Daikin         Ventec        Wigmors             VBW        Stiebel Eltron     Test-Therm       Global-Tech        logo armacell      Matervent

REKLAMA


WYBRANE PORADY

REKLAMA

NASZE SERWISY