REKLAMA


REKLAMA

REKLAMA


Wienkra

Klimatyzacja z delikatnym podmuchem powietrza


data aktualizacji: 28-10-2019, 10:13

Klimatyzatory serii Breezeless+ to najnowszy projekt Midea. Nowe urządzenia ścienne, to jedna z największych innowacji na rynku HVAC, zarówno pod względem technologicznym jak i estetycznym. Dzięki nowoczesnej technologii Inverter Quattro, agregaty osiągają najwyższe efektywności energetyczne – klasa A+++.

Klimatyzacja z delikatnym podmuchem powietrza

Jak wszystkie klimatyzatory Midea typu split, jednostka Breezeless+ pracuje z wykorzystaniem ekologicznego czynnika chłodniczego R32, dzięki któremu osiąga efektywność energetyczną o około 10% wyższą, niż urządzenia pracujące z czynnikiem R410A. Poprawione możliwości pracy w bardzo niskich temperaturach zewnętrznych (praca w trybie grzania do -25°C) powodują, że klimatyzator ten stał się świetną alternatywą dla konwencjonalnych systemów centralnego ogrzewania.

Dwie żaluzje Twin FlapTM posiadają 7928 otworków, by strumień powietrza był jak najbardziej delikatny


Specjalnie zaprojektowane przez Midea dwie żaluzje Twin Flap, posiadają tysiące mikrootworków. Przepływający przez nie strumień powietrza przekształca się w rozproszone strugi powietrza, które niezauważalnie obniżają temperaturę w pomieszczeniu. W obu żaluzjach jest aż 7928 otworów!

Poszczególne mini-otwory w żaluzjach Twin Flap mają różne rozmiary, kształty i rozmieszczenie, aby maksymalnie rozproszyć, zmienić kierunek i zoptymalizować wypływające z klimatyzatora powietrze. Dzięki temu eliminowany jest nieprzyjemny, jednolity strumień powietrza – użytkownicy nie odczuwają chłodnych podmuchów powietrza, czy przeciągu. Na dodatek fakt, że urządzenie generuje hałas na poziomie zaledwie 19 dB(A) sprawia, że praca klimatyzatora jest praktycznie niezauważalna dla użytkowników.

Obudowa S-Wing to nowoczesny design i innowacyjne boczne wyloty powietrza

Nawiew 360o zapewnia maksymalny komfort użytkownikom

Dzięki specjalnie zaprojektowanej przez Midea obudowie S-Wing powietrze wychodzące z urządzenia może być rozprowadzone w trzech kierunkach jednocześnie! Rewolucyjne 3-drożne wyloty powietrza kierują strugę do przodu oraz na boki, dając komfortowe uczucie nawiewu 3D. Wyloty boczne w kształcie litery S to nie tylko bezprecedensowe chłodzenie 360°. To także najbardziej innowacyjny design jednostek ściennych na rynku. Nowoczesny i dynamiczny charakter klimatyzatora podkreśli niepowtarzalny wystrój pomieszczenia. Breezless+ jest wszechstronnym urządzeniem, ponieważ oprócz funkcji sprawiających, że jego praca jest niezauważalna, potrafi bardzo szybko schłodzić lub ogrzać pomieszczenie.

Funkcje Flash Cooling i Flash Heating sprawiają, że wystarczy tylko 40 sekund od uruchomienia klimatyzatora na to, aby temperatura nawiewanego powietrza osiągnęła 23°C w trybie chłodzenia oraz 35°C w trybie grzania. Dzięki temu, osiągnięcie warunków komfortu cieplnego w pomieszczeniu jest najszybsze z możliwych.

Zaawansowane możliwości sterowania, w postaci modułu Wi-Fi, pozwalają na kontrolę urządzenia z dowolnego miejsca na świecie, w którym jest dostęp do sieci Internet. Z poziomu smartfona użytkownik jest w stanie zarządzać harmonogramami pracy, może dowolnie zaprogramować załączenie i wyłączenia urządzenia każdego dnia tygodnia. Jest to najszybszy i najwygodniejszy sposób zarządzania działaniem klimatyzatora. Do jednostek dołączony jest standardowo sterownik bezprzewodowy o szerokich możliwościach sterowania oraz nowoczesnym designie.

Seria Breezeless+ obejmuje dwa modele wydajności 2,6 i 3,5 kW. Jednostki wewnętrzne mogą być wykorzystywane także w systemach Multi Comfort, przez co w łatwy sposób można przy wykorzystaniu jednej jednostki zewnętrznej obsłużyć do pięciu pomieszczeń.
Zobacz film o Breezeless+

Więcej na: www.midea-electric.plKontakt w sprawie produktów:Zymetric - Generalny Przedstawiciel Midea w Polsce
tel. 48 22 814 06 85
fax.
www: www.zymetric.pl
mail: zymetric@zymetric.pl
Zobacz więcej treści z działu: klimatyzacja

PARTNERZY

Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       ebm Papst      VTS      Uniwersal     Metalplast        Rosenberg Klima        Klima-Therm         Klimor         Global-Tech        Iglotech        Refsystem       Neovent     Armacell         Schiedel          Intersoft        Provent         Daikin         Ventec         Wigmors         Flop System Sp. z o.o.        Kaisai         Lindab          Materflex         Stiebel Eltron        Venture Industries Sp. z o.o.      Test-Therm           Systema       Wienkra

REKLAMA


WYBRANE PORADY

REKLAMA

NASZE SERWISY