REKLAMA

REKLAMA


Inauguracja rozbudowy nowej fabryki CAREL w Stanach Zjednoczonych


artykuł promocyjny

Rozbudowa nowej fabryki CAREL w Stanach Zjednoczonych ma za zadanie w większym stopniu zaakcentować obecność tej marki na rynkach USA, Kanady i Meksyku oraz wesprzeć przyszły rozwój Grupy. Fabryka została założona w Manheim w Pensylwanii w 2001 roku i dołącza do biura Mexico City i pięciu biur sprzedaży w obu Amerykach: Atlanta, Lancaster, Milwaukee, Los Angeles i Monterrey, które zatrudniają łącznie około 55 osób. W nowej odsłonie jej powierzchnia zwiększy się o 40 000 stóp kwadratowych.

Podwojenie zakładu produkcyjnego i centrali Grupy w Ameryce Północnej przyniesie znaczną poprawę poziomu usług świadczonych na rynku oraz czasu realizacji zamówień, zwiększając liczbę pracowników w Manheim do około 70, z których większość jest zaangażowana w działalność operacyjną, logistyka, HR, finanse, jakość, badania i rozwój oraz marketing, łańcuch dostaw i obsługa klienta

Inauguracja rozbudowy nowej fabryki CAREL w Stanach Zjednoczonych

Oddział nadal będzie również mocno angażować się w szkolenia: oprócz oferowania usług zdalnej instalacji i monitorowania, Carel USA organizuje szkolenia z zakresu rozwoju aplikacji SW i SW na rynku klimatyzacji i chłodnictwa.

"Dzięki dodatkowej przestrzeni dostępnej w nowym zakładzie będziemy mogli rozszerzyć asortyment produktów „Made in USA”; na przykład cała gama programowalnych sterowników, jeden z flagowych produktów naszej oferty, będzie również w pełni produkowana w Stanach Zjednoczonych. Rozbudowa witryny w Manheim stanowi ważny krok w naszych międzynarodowych planach rozwoju, ogłoszonych w zeszłym roku na giełdzie papierów wartościowych, wspierając rozwój naszej działalności w Ameryce Północnej ”, komentuje Pietro Rossato, dyrektor operacyjny Carel Group i regionalny dyrektor generalny Martino Manfrin, Carel North America.Kontakt w sprawie produktów:ALFACO Polska Sp. z o.o.
tel. 71 340 05 75
fax. 71 340 05 54
www: www.alfaco.pl www.carel.pl www.copeland.pl
mail: alfaco@alfaco.pl
Zobacz więcej treści z działu: AKTUALNOŚCI

PARTNERZY

 Wienkra    AUX    Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   Uniwersal     ebm Papst   Systherm         Mitsubishi Electric          Rosenberg Klima           Klima-Therm  logo bartosz          Klimor         Iglotech        Refsystem      Venture Industries Sp. z o.o.       Intersoft       Provent Vents        Daikin         Ventec        Wigmors             VBW        Stiebel Eltron     Test-Therm       Global-Tech        logo armacell      Matervent

WYBRANE PORADY

REKLAMA

NASZE SERWISY