REKLAMA


REKLAMA

REKLAMA


Rekuperatory.pl

Oczyszczacz powietrza Haier


data aktualizacji: 27-07-2020, 09:15

Oczyszczacz powietrza Haier to inteligentne rozwiązanie dla zdrowego i czystego powietrza w Twoim domu lub biurze. Wyróżnia się bardzo wysoką skutecznością oczyszczania ze wskaźnikiem CADR 500 m3/h, dokładnym monitorowaniem jakości powietrza i przyjaznym sterowaniem. Zastosowanie Filtra 3w1 pozwala na efektywne usuwanie włosów, sierści, kurzu, pyłu i dymu, a także na pozbycie się trujących substancji znajdujących się w powietrzu, tj. formaldehyd, benzen, amoniak, czy nikotyna. Oczyszczacz powietrza marki Haier posiada zwartą i kompaktową konstrukcję, która pozwoli umiejscowić go w dogodnej dla użytkownika przestrzeni. W zestawie z urządzeniem znajduje się bezprzewodowy pilot.

Oczyszczacz powietrza Haier

Oczyszczacz powietrza Haier

 

FILTR 3w1

 

Oczyszczacz powietrza Haier wyposażony jest w zaawansowany system filtracji o długiej żywotności z możliwością czyszczenia i łatwej wymiany. Filtr 3w1 zbudowany jest z trzech warstw filtrów:

  • Filtr wstępny (zatrzymuje większe zanieczyszczenia, np. włosy i sierść)
  • Filtr HEPA (filtruje na poziomie 0.3 mikrona, pozbywając się z powietrza cząstek kurzu, pyłu, dymu i alergenów, ze skutecznością 99,97%)
  • Filtr z węglem aktywnym (usuwa z powietrza trujące substancje tj. formaldehyd, benzen, amoniak, nikotyna, czy lotne związki organiczne, ze skutecznością 95%)

Oczyszczacz powietrza Haier

 

CADR 500 m3/h

 

CADR jest oceną ustaloną przez niezależne Stowarzyszenie Producentów Sprzętu Gospodarstwa Domowego – Association of Home Appliance Manufacturers (AHAM). Określa skuteczność oczyszczania pomieszczenia objętości wytwarzanego czystego powietrza na minutę. Pod uwagę brane są trzy najczęściej spotykane w powietrzu substancje zanieczyszczające usuwanie: kurz, pyłki i dym. Im wyższy wskaźnik CADR, tym lepszy oczyszczacz powietrza. Urządzenie Haier posiada jeden z najwyższych wskaźników CADR na rynku o wartości 500 m3/h.
Inteligenta kontrola jakości powietrza

Kolorowy wyświetlacz wbudowany w panel oczyszczacza pozwala na skuteczną kontrolę jakości powietrza i zachowanie urządzenia w czystości. Wskaźnik PM2.5 informuje o stężeniu pyłu w pomieszczeniu za pomocą wyświetlanych wartości i kolorowych komunikatów. Stężenie lotnych związków organicznych, powstałych w procesach przemysłowych, sygnalizuje wskaźnik VOC. Na cyfrowym wyświetlaczu znajdują się również informacje dotyczące trybów pracy i alarm filtra, który nakazuje wyczyszczenie lub wymianę filtra.

Oczyszczacz powietrza Haier

 

Jonizator powietrza

 

Urządzenia elektroniczne znajdujące się w naszym domu wytwarzają jony dodatnie, zwane potocznie elektrosmogiem, które przyciągają kurz, bakterie, wirusy, roztocza i zarodniki pleśni. Jonizator wytwarza jony ujemne, które neutralizują naładowanie jonów dodatnich, przez co zanieczyszczenia opadają na podłogę, zmniejszając zagrożenie dla naszego zdrowia. Proces jonizacji zapobiega alergiom i infekcjom układu oddechowego. Kontakt w sprawie produktów:REFSYSTEM Sp. z o.o.
tel. +48 695 930 647
fax.
www: www.haier-ac.pl
mail: haier@refsystem.pl
Zobacz więcej treści z działu: wentylacja domowa

PARTNERZY

Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       ebm Papst      Free Polska     Uniwersal     Metalplast        Rosenberg Klima        Klima-Therm         Klimor         Global-Tech        Iglotech        Refsystem       Neovent     Armacell         Schiedel          Intersoft        Provent         Daikin         Ventec         Wigmors            Kaisai         Lindab          Materflex         Stiebel Eltron        Venture Industries Sp. z o.o.      Test-Therm           Systema       Wienkra

REKLAMA


WYBRANE PORADY

REKLAMA

NASZE SERWISY