REKLAMA

REKLAMA


Vents z medalem Konsumencki Lider Jakości 2020


artykuł promocyjny

Brązowy medal programu Konsumencki Lider Jakości 2020 trafił do marki Vents. Produkty marki zostały wyróżnione w kategorii SYSTEMY WENTYLACYJNE.

Konsumencki Lider Jakości 2020 to ogólnopolski program konsumencki, którego celem jest wyłonienie najlepszych w opinii konsumentów marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku.

Badania zrealizowane zostały w ramach IX edycji programu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI. Za cel główny przyjmuje się wyłonienie Liderów w zakresie produktów i usług dostępnych na polskim rynku. Badania mają na celu zgromadzenie opinii aktywnych konsumentów – znaczenie ma nie tylko identyfikacja Liderów, ale również wiedza konsumentów na temat wybranych produktów.

Podstawowym efektem programu jest segmentacja rynku, przyporządkowując dostawców produktów i usług o zróżnicowanym poziomie do wymagań programu. Analiza uzasadnień pozwala określić wybory konsumenckie i dojść do odpowiednich wniosków.

Wg badań aż 90% użytkujących systemy wentylacyjne marki Vents uważają daną markę za najlepszą i przyznają, że mogliby polecić ją innym użytkownikom.

W ramach przyznania tytułu na łamach Dziennika Gazety Prawnej w ogólnopolskim, niezależnym dodatku Strefa Gospodarki pojawił się obszerny wywiad z Prezesem Vents Group Panem Markiem Łojewskim. W wywiadzie znajduje się opis tego, jakimi wartościami kierowała się firma przez 25-lat istnienia, by stać się jednym z liderów wentylacji na polskim rynku.

Wywiad z Prezesem Vents Group Panem Markiem Łojewskim

Artykuł do wglądu w najnowszym wydaniu: https://strefa-gospodarki.pl/nasze-wydania/
 Kontakt w sprawie produktów:Vents Group Sp. z o.o.
tel. +48 61 832 45 30
fax. +48 61 830 59 43
www: www.vents-group.pl
mail: biuro@vents-group.pl
Zobacz więcej treści z działu: AKTUALNOŚCI

PARTNERZY

Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji    Rosenberg Klima    ebm Papst    Systherm                              logo bartosz          Klimor        Klima-Therm      Iglotech        Refsystem      Venture Industries Sp. z o.o.       Intersoft       Provent Vents        Daikin         Ventec        Wigmors             VBW        Stiebel Eltron     Test-Therm       Global-Tech        logo armacell      Matervent

WYBRANE PORADY

REKLAMA

NASZE SERWISY