REKLAMA


REKLAMA


Nagrzewnice gazowe EOLO firmy Systema Polska - ErP 2021 i możliwości montażu


data aktualizacji: 11-02-2021, 12:21

Nagrzewnice gazowe EOLO firmy Systema Polska - ErP 2021 i możliwości montażu

Wszystkie nagrzewnice powietrza gazowe firmy Systema Polska spełniają wymagania zgodnie z Rozporządzeniem Komisji (UE) 2015/118 w sprawie wykonania dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/125/WE oraz z późniejszymi zmianami w odniesieniu do Ekoprojektu. To oznacza, że sezonowa efektywność energetyczna ogrzewania pomieszczeń przez nagrzewnice gazowe jest wyższa niż 78% i emisje NOx nie przekraczają 70 mg/kWh w odniesieniu do GCV.

 

Zgodność z ErP

 

Nagrzewnice powietrza gazowe EOLO zostały przebadane przez Instytut Nafty i Gazu w Krakowie. Firma Systema Polska uzyskała Certyfikat Badania typu UE stwierdzający, że nagrzewnice gazowe EOLO spełniają wymagania zawarte w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego.

nagrzewnice gazowe EOLO spełniają wymagania zawarte w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiegonagrzewnice gazowe EOLO spełniają wymagania zawarte w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego

 

Możliwości montażu nagrzewnic

 

Systema Polska postawiła na prostokątny wygląd swoich nagrzewnic nadmuchowych zarówno do montażu zewnętrznego, jak i wewnątrz obiektów. Zmienione rysunki nagrzewnic, jak i komór mieszania znajdują się na stronach internetowych www.systemapolska.pl do pobrania zarówno z rozszerzeniem dwg, jak i pdf.

Jedną z najbardziej istotnych kwestii dla Instalatorów przy wyborze nagrzewnic jest dostosowanie dobranych, pod względem wydajności urządzeń do warunków i architektury obiektu, czy też poszczególnych pomieszczeń. Firma Systema Polska, posiadając linię produkcyjną nagrzewnic gazowych wraz z działem badań i rozwoju opracowała takie portfolio nagrzewnic z różnymi możliwościami montażu.

Klasyczne, ale często wybierane rozwiązanie to montaż za pomocą podstaw montażowych. Podstawa obrotowa bądź ścienna mogą być zastosowane dla nagrzewnic gazowych EOLO – dla urządzeń wyposażonych w wentylatory osiowe. W przypadku zastosowania wentylatorów odśrodkowych zalecany jest wybór podstawy ściennej.

Możliwości montażu nagrzewnic

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się rozwiązanie instalacji nagrzewnic pod stropem. Wtedy wydmuch gorącego powietrza skierowany jest pionowo w dół. Komin systemu powietrzno-spalinowego wyprowadzony jest wówczas przez dach.

Możliwości montażu nagrzewnic

Ciekawym i nowatorskim rozwiązaniem są nagrzewnice gazowe zewnętrzne typu EOLO MIX. Z pozoru brzmi to jak inna nazwa popularnej nagrzewnicy zwanej Roof-top. Nic bardziej błędnego. Tego typu nagrzewnice można montować na zewnątrz w taki sposób, aby wydmuch powietrza był kierowany poziomo do wnętrza obiektu/pomieszczenia, a nagrzewnica była umieszczona w „ścianie obiektu”.

Możliwości montażu nagrzewnic

Handlowcy Systema Polska pracują także jako doradcy techniczni, proponują najbardziej właściwy sposób montażu, w zależności od potrzeb danej inwestycji. Możliwe rozwiązania sterowania nagrzewnic dostępne są na stronie internetowej firmy: www.systemapolska.pl.


Zapraszamy na stronę internetową marki, gdzie można znaleźć informacje dotyczące nagrzewnic gazowych >> ogrzewanie nadmuchowe.
 Kontakt w sprawie produktów:Systema Polska Sp. z o.o.
tel. +48 43 824 72 88 ; 43 824 72 87
fax.
www: www.systemapolska.pl
mail: systema@systemapolska.pl
Zobacz więcej treści z działu: ogrzewanie

PARTNERZY

  Wienkra     Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   ebm Papst   Systherm    Mitsubishi Electric        Rosenberg Klima          Klima-Therm          Klimor        Systema          Iglotech        Refsystem          Armacell         Schiedel      Venture Industries Sp. z o.o.Intersoft        Provent Vents        Daikin         Ventec         Wigmors            Kaisai         Lindab          Materflex         Stiebel Eltron     Test-Therm           Global-Tech

WYBRANE PORADY

REKLAMA

NASZE SERWISY