REKLAMA


REKLAMA


Nowość na rynku - nagrzewnice elektryczne Winterwarm EH


data aktualizacji: 11-02-2021, 12:47

Wszyscy mierzymy się aktualnie z bardzo wymagającym czasem z uwagi na stan epidemii i trudne warunki pogodowe. Skupiając się na drugim z wymienionych, niezwykle istotnym elementem jest zagadnienie oszczędności energii i właściwe spojrzenie na problematykę związaną z systemami grzewczymi zainstalowanymi w budynkach. Tracimy energię przez takie mankamenty jak nieszczelność, nieodpowiednia recyrkulacja, czy korzystanie z drogich źródeł wytwarzania energii.

Nowość na rynku - nagrzewnice elektryczne Winterwarm EH

W Winterwarm Polska specjalizujemy się w tworzeniu nagrzewnic i urządzeń wspomagających funkcjonowanie systemów grzewczych. Na rok 2021 przygotowaliśmy szereg nowości wychodzących naprzeciw najbardziej wymagającym klientom, zarówno prywatnym jak i instytucjonalnym. Wszystkie oferowane przez nas produkty będą zgodne z najnowszą dyrektywą EcoDesign wchodzącą w życie w 2021 roku. Katalog urządzeń Winterwarm poszerzą nowości, których cechami charakterystycznymi jest wysoka sprawność i oszczędność energii - nagrzewnice Winterwarm XR+, Winterwarm HR EC, oraz Winterwarm EH. Nie sposób nie wspomnieć o - również dostępnych w naszej ofercie - urządzeniach destratyfikacyjnych. Te stosunkowo tanie i łatwe w montażu urządzenia ściągają całą ciepłą poduszkę powietrzną w niższe strefy budynku co skutkuje możliwością uzyskania oszczędności w wydatkach na ogrzewanie rzędu nawet 20%!

Nowość na rynku - nagrzewnice elektryczne Winterwarm EH

Wychodząc naprzeciw aktualnym trendom wprowadziliśmy nowatorskie, wysokojakościowe i wysokoefektywne urządzenia mogące współpracować z systemami fotowoltaicznymi. Jesteśmy pewni, że zwiększająca się popularność fotowoltaiki będzie nam towarzyszyć przez najbliższe lata, dlatego stworzyliśmy gamę urządzeń grzewczych wytwarzających energię cieplną pochodzącą z energii elektrycznej. Wspomniane już nagrzewnice elektryczne Winterwarm EH charakteryzują się świetnie dostosowanymi do Państwa potrzeb mocami grzewczymi i mogą być doskonałym uzupełnieniem istniejących systemów ogrzewania. Ponadto ich zastosowanie wpływa na poprawę jakości powietrza w naszym otoczeniu. Z uwagi na zasilanie prądem elektrycznym urządzenia te szczególnie polecamy wszystkim zainteresowanym posiadaniem systemów solarnych.


W związku z olbrzymim zainteresowaniem i znacznym wzrostem kontaktu z handlowcami Winterwarm Polska wyznaczyliśmy dodatkowe osoby do kontaktu w sprawach związanych z zakupem naszych nagrzewnic, które udzielą profesjonalnego wsparcia technicznego i handlowego.

 

Korzystając z faktu wprowadzania dużej liczby nowych produktów przygotowaliśmy promocję cenową dla czytelników portalu. Od 1 marca do 9 września 2021 na wszystkie zamówienia nagrzewnic EH dodajemy dla Państwa GRATIS w postaci konsoli montażowej i sterownika za 0 zł (wartość katalogowa to 2.240,00 zł + VAT).

Pakiety promocyjne - nagrzewnice elektryczne Winterwarm EHKontakt w sprawie produktów:Winterwarm Polska Sp. z o.o.
tel. +48 603 586 500
fax.
www: www.winterwarm.pl www.ogrzewaniekurnikow.pl www.sklep.winterwarm.pl
mail: d.stankowska@winterwarm.pl
Zobacz więcej treści z działu: ogrzewanie

PARTNERZY

  Wienkra     Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   ebm Papst   Systherm    Mitsubishi Electric        Rosenberg Klima          Klima-Therm          Klimor        Systema          Iglotech        Refsystem          Armacell         Schiedel      Venture Industries Sp. z o.o.Intersoft        Provent Vents        Daikin         Ventec         Wigmors            Kaisai         Lindab          Materflex         Stiebel Eltron     Test-Therm           Global-Tech

WYBRANE PORADY

REKLAMA

NASZE SERWISY