REKLAMA


REKLAMA

REKLAMA


Wienkra

Jak klimatyzacja Haier chroni dom i rodzinę przed wirusami?


data aktualizacji: 16-03-2021, 07:09

Z klimatyzacją Haier ochronisz siebie i swoją rodzinę przed wirusami. Jak to możliwe? Obecna sytuacja sprawiła, że nasze oczekiwania względem klimatyzacji zmieniły się i szczególnie teraz oczekujemy od urządzeń ochrony antybakteryjnej i antywirusowej. Marka Haier odpowiedziała na potrzeby użytkowników i wprowadziła serię urządzeń z funkcjami prozdrowotnymi. W najnowszych klimatyzatorach znajdziemy innowacyjne funkcje oparte m.in. na wykorzystaniu sterylizacji UV-C.

Jak klimatyzacja Haier chroni dom i rodzinę przed wirusami?

Lampa LED UVC niszczy drobnoustroje unoszące się przy wlocie powietrza (Sterylizacja UV-C). Proces zabijania wirusów i bakterii z wymiennika ciepła w wysokiej temperaturze, sprawia, że z klimatyzatora wydostaje się zdrowe powietrze (56 Steri Clean). Zastosowanie zaawansowanego filtra oczyszczającego IFD pozwala na usuwanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i alergenów z powietrza (Self Purify). W oczyszczaniu urządzenia pomocne są technologia zamrażania i biobójcze powłoki z jonami srebra, które zabijają do 99,9% bakterii (Self Clean), czy też biobójcze powłok z nanocząsteczkami srebra (funkcja Self Hygiene). Powyższe funkcje zostały stworzone z myślą o zdrowym i czystym powietrzu w Twoim domu!

Jak klimatyzacja Haier chroni dom i rodzinę przed wirusami?

Z urządzeniem Haier ochronisz siebie i swoją rodzinę przed wirusami i bakteriami! Sprawdź szczegółowe opisy nowych prozdrowotnych funkcji w klimatyzatorach HAIER

 

Nowości produktowe HAIER:

 

PEARL Plus - nowość wśród klimatyzatorów ściennych Haier

 

Urządzenie o minimalistycznej linii z szeregiem innowacyjnych funkcji w standardzie, zapewniających czyste powietrze wolne od wirusów i bakterii:

 • UVC Sterylizacja –  wbudowana w urządzenie lampa LED UVC, o działaniu dezynfekującym i biobójczym, naświetla promieniami UVC przepływające przez klimatyzator powietrze, zabijając ponad 90% wirusów i baterii. Jednocześnie technologia ta jest bezpieczna dla zdrowia człowieka - promienie nie wydostają się poza urządzenie, dlatego też funkcja ta może być używana w obecności ludzi i zwierząt w pomieszczeniu.
 • Steri Clean - skutecznie zabija bakterie i wirusy poprzez podgrzanie wymiennika ciepła do temperatury 56°C przez okres 30 minut. Dzięki czemu powietrze wydostające się z klimatyzatora jest czyste.
 • Self Clean – technologia skutecznie zabijająca bakterie, utrzymująca klimatyzator w czystości. Zapewnia wydajną pracę urządzenia.
 • Dodatkowo urządzenie posiada unikalny przepływ powietrza Coanda Plus gwarantując większy zasięg i moc nawiewu z klimatyzatora. Dzięki czemu powietrze dociera równomiernie do każdej części pomieszczenia, zapewniając większy komfort użytkownikom.

PEARL Plus - nowość wśród klimatyzatorów ściennych Haier


FLEXIS Plus Silver Shine - nowa wersja kolorystyczna dobrze znanego i lubianego klimatyzatora

 

Wariant w szaro-srebrnym kolorze i połyskującej powierzchni podkreśla nowoczesne wzornictwo jednostki. Klimatyzatory FLEXIS dostępne w ofercie na rok 2021 zawierają w standardzie zaawansowane technologie oczyszczania powietrza oraz nowe funkcje  takie jak:

 • UVC Sterylizacja,
 • 56°C Steri Clean,
 • Self Clean,
 • Self Hygiene
 • Czujnik ECO
 • FLEXIS Plus od teraz dostępny w następujących wersjach kolorystycznych: Black Matt, White Matt, Silver Shine

FLEXIS Plus Silver Shine - nowa wersja kolorystyczna


Jade Plus – jeden z flagowych klimatyzatorów Haier

 

Model ten łączy nowoczesne wzornictwo z zaawansowanym systemem oczyszczania powietrza i samego urządzenia. Klimatyzatory JADE Plus posiadają filtr IFD, który dba o jakość powietrza oraz funkcję Self Clean*, która jest odpowiedzialna za usuwanie zanieczyszczeń i bakterii gromadzących się na wymienniku, zarówno w jednostce wewnętrznej, jak i zewnętrznej. W standardzie klimatyzatory JADE posiadają również sterowanie Wi-Fi, co pozwala na kontrolowanie pracy klimatyzatora za pomocą smartfona lub tabletu połączonego z Internetem. Od 2021 klimatyzatory wyposażone zostały w dodatkowe funkcje, takie jak Steri Clean, Self Purify  oraz Self Hygiene, które oczyszcają powietrze z wirusów i bakterii.

Jade Plus - jeden z flagowych klimatyzatorów Haier

 

Nowa seria agregatów MRV 5-H

 

Dodatkowo Haier, jako światowy lider w branży, wprowadza innowacyjne rozwiązania w 2021 roku. Dynamiczny rozwój marki w ostatnich latach sprawił, że Refsystem – Generalny Dystrybutor marki Haier w Polsce, poszerza swą ofertę o energooszczędne agregaty, które będą pozwalały na pracę w dużo trudniejszych warunkach roboczych.


Serię agregatów MRV 5-H cechuje:

 • zastosowanie sprężarek DC Inverter SCROLL EVI;
 • praca w grzaniu nawet do -27 stopni Celsjusza na zewnątrz, zaś w chłodzeniu aż do +52;
 • inteligentna technologia odszraniania – stała praca nawet przy DEFROST - przy niekorzystnych warunkach na zewnątrz wymiennik ciepła oraz części urządzenia jak np. wentylator mogą zostać pokryte szronem; aby tego uniknąć, niezbędne jest rozmrożenie wymiennika; nawet w DEFROST możliwe jest grzanie wewnątrz pomieszczeń;
 • automatyczne adresowanie jednostek - po przestawieniu jednego switcha na płytce PCB agregatu automatycznie pokażą się podłączone jednostki wewnętrzne. Nie trzeba ich wyszukiwać i dodawać "ręcznie";
 • pokrycie wymienników hydrofilową folią aluminiową, umożliwia szybki przepływ kondensatu tak, aby gwarantować szybsze rozmrażanie, lepsze osiągi a także zapobiega korozji;
 • kompatybilność ze wszystkimi jednostkami wewnętrznymi.


Kontakt w sprawie produktów:REFSYSTEM Sp. z o.o.
tel. +48 695 930 647
fax.
www: www.haier-ac.pl
mail: haier@refsystem.pl
Zobacz więcej treści z działu: klimatyzacja

PARTNERZY

  Wienkra     Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   ebm Papst   Systherm    Metalplast        Rosenberg Klima          Klima-Therm          Klimor          Global-Tech        Iglotech        Refsystem       Neovent     Armacell         Schiedel          Intersoft        Provent Vents        Daikin         Ventec         Wigmors            Kaisai         Lindab          Materflex         Stiebel Eltron        Venture Industries Sp. z o.o.      Test-Therm           Systema       Mitsubishi Electric

REKLAMA


WYBRANE PORADY

REKLAMA

NASZE SERWISY