REKLAMA

REKLAMA


Nagrzewnice powietrza gazowe EOLO - wersja AS - wykonanie dla central wentylacyjnych


artykuł promocyjny

Od 1998 roku Systema Polska systematycznie rozwija portfolio w obszarze nagrzewania nadmuchowego, czyli krótko mówić nagrzewnice gazowe powietrza. Posiadając własną jednostkę badawczo-rozwojową wspieraną przez dział konstrukcyjny, Systema Polska rozwija i modyfikuje nagrzewnice gazowe, dostosowując je nie tylko do wymagań eko-projektu, do potrzeb klienta i wymagań rynku.

Systema Polska zwraca uwagę na wymagania klienta oraz bierze sobie za cel stworzenie takiej konstrukcji nagrzewnicy gazowej, aby była jak najprostsza do zamontowania dla Instalatorów. W efekcie czego klienci mają do wyboru nagrzewnice o różnych sposobach montażu. Pozwala to instalatorom na wybór takiego typu nagrzewnicy, który najbardziej będzie pasował do rodzaju obiektu, do jego konstrukcji i przeznaczenia. Systema Polska oferuje nagrzewnice do montażu w kilku wersjach:

  • nagrzewnice montowane przy pomocy podstaw montażowych – montaż wewnątrz obiektów
  • nagrzewnice montowane pod stropem PS – montaż wewnątrz obiektów
  • nagrzewnice montowane na zewnątrz obiektów MIX

Tego typu urządzenia świetnie się również sprawdzając jako element central wentylacyjnych. Dlatego też Systema Polska wyodrębniła specjalną grupę produktów dedykowaną do central wentylacyjnych.

 

Nagrzewnice gazowe powietrza tzw. kanałowe typu AS

 

Nagrzewnice gazowe powietrza tzw. kanałowe typu AS

Nagrzewnica gazowa powietrza AS jest uniwersalną sekcją grzewczą przystosowaną do zabudowy kanałowej. Może też pracować jako oddzielna jednostka grzewcza, czy też w układzie grzewczo-wentylacyjnym.

Nagrzewnica AS jest zbudowana na bazie wymienników wykonanych ze stali INOX 430. Wymienniki mogą być wykonane w wersji z odprowadzaniem kondensatu – BC i w wersji bez odprowadzania kondensatu – BL. Dodatkowo Wersja BC jest wyposażona w płytę komunikacyjną, która współpracuje z zewnętrznym rozwiązaniem zarządzania całym systemem, najczęściej grzewczo-chłodzącym.

Nagrzewnice gazowe powietrza tzw. kanałowe typu AS

Nagrzewnica gazowa AS – to całe portfolio, składające się z kilkunastu modeli. Wielkości modeli są bezpośrednio związane z wielkością wymienników. Tym samym na portfolio składają się modele od 25 do 300 kW.

Nagrzenica gazowa

Wysoka sprawność urządzeń oraz solida konstrukcja, przy zastosowaniu najwyższej jakości komponentów oraz wysokiej jakości stali INOX 430 sprawia, że nagrzewnice gazowe powietrza kanałowe AS należą do najwyższej klasy produktów.

Niezbędne informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.systemapolska.pl. Zapraszamy do kontaktu.Opracowanie: Redakcja
Żródło: Systema Polska Sp. z o.o.


Zobacz więcej treści z działu: ogrzewanie

PARTNERZY

 Wienkra    AUX    Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   Uniwersal     ebm Papst   Systherm         Mitsubishi Electric          Rosenberg Klima           Klima-Therm  logo bartosz          Klimor         Iglotech        Refsystem      Venture Industries Sp. z o.o.       Intersoft       Provent Vents        Daikin         Ventec        Wigmors          Kaisai         VBW        Stiebel Eltron     Test-Therm       Global-Tech        logo armacell      Matervent

WYBRANE PORADY

REKLAMA

NASZE SERWISY