REKLAMA


REKLAMA


Nagrzewnice powietrza gazowe EOLO - wersja AS - wykonanie dla central wentylacyjnych


data aktualizacji: 02-04-2021, 03:28

Od 1998 roku Systema Polska systematycznie rozwija portfolio w obszarze nagrzewania nadmuchowego, czyli krótko mówić nagrzewnice gazowe powietrza. Posiadając własną jednostkę badawczo-rozwojową wspieraną przez dział konstrukcyjny, Systema Polska rozwija i modyfikuje nagrzewnice gazowe, dostosowując je nie tylko do wymagań eko-projektu, do potrzeb klienta i wymagań rynku.

Nagrzewnice powietrza gazowe EOLO - wersja AS - wykonanie dla central wentylacyjnych

Systema Polska zwraca uwagę na wymagania klienta oraz bierze sobie za cel stworzenie takiej konstrukcji nagrzewnicy gazowej, aby była jak najprostsza do zamontowania dla Instalatorów. W efekcie czego klienci mają do wyboru nagrzewnice o różnych sposobach montażu. Pozwala to instalatorom na wybór takiego typu nagrzewnicy, który najbardziej będzie pasował do rodzaju obiektu, do jego konstrukcji i przeznaczenia. Systema Polska oferuje nagrzewnice do montażu w kilku wersjach:

  • nagrzewnice montowane przy pomocy podstaw montażowych – montaż wewnątrz obiektów
  • nagrzewnice montowane pod stropem PS – montaż wewnątrz obiektów
  • nagrzewnice montowane na zewnątrz obiektów MIX

Tego typu urządzenia świetnie się również sprawdzając jako element central wentylacyjnych. Dlatego też Systema Polska wyodrębniła specjalną grupę produktów dedykowaną do central wentylacyjnych.

 

Nagrzewnice gazowe powietrza tzw. kanałowe typu AS

 

Nagrzewnice gazowe powietrza tzw. kanałowe typu AS

Nagrzewnica gazowa powietrza AS jest uniwersalną sekcją grzewczą przystosowaną do zabudowy kanałowej. Może też pracować jako oddzielna jednostka grzewcza, czy też w układzie grzewczo-wentylacyjnym.

Nagrzewnica AS jest zbudowana na bazie wymienników wykonanych ze stali INOX 430. Wymienniki mogą być wykonane w wersji z odprowadzaniem kondensatu – BC i w wersji bez odprowadzania kondensatu – BL. Dodatkowo Wersja BC jest wyposażona w płytę komunikacyjną, która współpracuje z zewnętrznym rozwiązaniem zarządzania całym systemem, najczęściej grzewczo-chłodzącym.

Nagrzewnice gazowe powietrza tzw. kanałowe typu AS

Nagrzewnica gazowa AS – to całe portfolio, składające się z kilkunastu modeli. Wielkości modeli są bezpośrednio związane z wielkością wymienników. Tym samym na portfolio składają się modele od 25 do 300 kW.

Nagrzenica gazowa

Wysoka sprawność urządzeń oraz solida konstrukcja, przy zastosowaniu najwyższej jakości komponentów oraz wysokiej jakości stali INOX 430 sprawia, że nagrzewnice gazowe powietrza kanałowe AS należą do najwyższej klasy produktów.

Niezbędne informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.systemapolska.pl. Zapraszamy do kontaktu.Kontakt w sprawie produktów:Systema Polska Sp. z o.o.
tel. +48 43 824 72 88 ; 43 824 72 87
fax.
www: www.systemapolska.pl
mail: systema@systemapolska.pl
Zobacz więcej treści z działu: ogrzewanie

PARTNERZY

  Wienkra     Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   ebm Papst   Systherm    Metalplast        Rosenberg Klima          Klima-Therm          Klimor          Global-Tech        Iglotech        Refsystem       Neovent     Armacell         Schiedel          Intersoft        Provent Vents        Daikin         Ventec         Wigmors            Kaisai         Lindab          Materflex         Stiebel Eltron        Venture Industries Sp. z o.o.      Test-Therm           Systema       Mitsubishi Electric

WYBRANE PORADY

REKLAMA

NASZE SERWISY