REKLAMA


REKLAMA

REKLAMA
Wentylacja stanowiskowa na halach w lecie - wentylatory Daxton Fan


data aktualizacji: 12-05-2021, 08:19

Wentylatory przemysłowe doskonale sprawdzają się w obiektach przeznaczonych do handlu, na halach przemysłowych oraz produkcyjnych. Poprawiają komfort warunków pracy w czasie upałów oraz zapewniają optymalne parametry dla procesów technologicznych. Mobilna konstrukcja pozwala na dostosowanie pracy urządzeń do aktualnych potrzeb. Solidna budowa w połączeniu z silnikami dużej mocy dbają o bezpieczeństwo i wygodę użytkowników. Poniżej kilka ciekawych propozycji od marki DAXTON.

Wentylacja stanowiskowa na halach w lecie - wentylatory Daxton Fan

Stojące wentylatory przemysłowe Daxton

 

Cyrkulator, wentylator podłogowy VENTUS - 111 W


Model VENTUS to uniwersalny wentylator podłogowy przeznaczony do obiektów komercyjnych. Silnik o mocy 111 W oraz solidna podstawa ze specjalną siatką osłaniającą łopaty dbają o komfortowe warunki pracy o wysoki poziom bezpieczeństwa. Wentylator ten polecany jest do użytku w obiektach do handlu, w przemyśle przy produkcji. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wymagana jest poprawa warunków termicznych w szeroko rozumianym procesie technologicznym.

Cyrkulator, wentylator podłogowy VENTUS - 111 W

 

 

Wentylator stojący 195 cm, oscylacja, moc 350 W


Kolejna propozycja to wentylator stojący Daxton Fan SFSI-750SW o maksymalnej wysokości 195 cm. Silnik o mocy 350 W, solidna stalowa konstrukcja, funkcja oscylacji oraz rozłożyste łopaty o średnicy 75 cm odpowiadają za bardzo dobre parametry pracy. Urządzenie zabezpieczone jest siatką, dzięki czemu może być stosowane nawet w bliskim sąsiedztwie pracowników oraz maszyn. Daxton Fan SFSI-750SW polecany jest przy chłodzeniu pomieszczeń produkcyjnych oraz maszyn, suszeniu materiałów, czy poprawie warunków dla zwierząt hodowlanych. Sprawdza się także w przemyśle ceramicznym, w warsztatach samochodowych, stolarniach, w wielu dziedzinach przemysłu gastronomicznego (w kuchniach przemysłowych, na stołówkach, jadłodajniach), ale także w hodowli zwierząt czy w szklarniach. Sprawdzi się również w dyskotekach, pubach z ogródkiem, dużych tarasach, patio. Poprawi warunki pracy operatorów obrabiarek CNC.

Wentylator stojący 195 cm, oscylacja, moc 350 W

 

 

Wentylator podłogowy, cyrkulator MULTIFAN 3w1 - 111 W


Wentylator podłogowy Daxton Fan SFC3-450BPO1 charakteryzuje się bardzo dużą funkcjonalnością, a producent dodatkowo zadbał o względy bezpieczeństwa. Posiada on solidną siatkę ochronną, dzięki której praca łopat jest w pełni zabezpieczona. Ten uniwersalny wentylator podłogowy można montować również do ściany. Czasza wentylatora ma możliwość regulacji w dwóch płaszczyznach, co doskonale sprawdza się w pomieszczeniach z ograniczoną powierzchnią. Dedykowane są one głównie do chłodzenia maszyn CNC, chłodzenia pomieszczeń produkcyjnych, poprawy warunków pracy przy obrabiarkach i innych urządzeniach. Stosowany jest w szeroko rozumianym przemyśle, w warsztatach samochodowych, stolarniach, przemyśle gastronomicznym: w kuchniach, stołówkach, jadłodajniach oraz w handlu.

Wentylator podłogowy, cyrkulator MULTIFAN 3w1 - 111 W

 

 

Wentylator, cyrkulator przemysłowy 600 CTO, 330 W


Model 600 CTO o mocy 330 W posiada regulację czaszy w poziomie oraz system jezdny pozwalający na mobilność urządzenia. Duża moc znacząco poprawia cyrkulację powietrza w pomieszczeniach. Idealnie sprawdzi się przy wspomaganiu pracy urządzeń osuszających, ogrzewających i ochładzających. Posiada 2 prędkości obrotowe i został wykonany z trwałego materiału (stal). Rozmiary urządzenia (75 × 78 cm) umożliwiają bezproblemowy transport. Maksymalny wydatek powietrza wynosi 115 m3/min, a wydajność robocza sięga 0.35 (m3/min)/W.

Wentylator, cyrkulator przemysłowy 600 CTO, 330 W

 

 

Wentylator AIR POWER 142 cm z regulatorem


Godną uwagi propozycją jest również wentylator sufitowy AIR POWER. Natynkowy pięciostopniowy regulator pomaga utrzymać optymalne warunki pracy. Wentylator posiada stalowe, profilowane łopaty, które zapewniają doskonałe parametry chłodzenia. Idealny do montażu w niższych halach, magazynach oraz w pomieszczeniach handlowych, usługowych, urzędach, biurach.

 Wentylator AIR POWER 142 cm z regulatoremKontakt w sprawie produktów:DAXTON POLAND
tel. +48 014/620-11-57
fax. +48 14/620-11-56
www: www.wentylatory.pl
mail: info@wentylatory.pl
Zobacz więcej treści z działu: wentylacja

PARTNERZY

  Wienkra     Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   ebm Papst   Systherm    Mitsubishi Electric        Rosenberg Klima          Klima-Therm          Klimor        Systema          Iglotech        Refsystem          Armacell         Schiedel      Venture Industries Sp. z o.o.Intersoft        Provent Vents        Daikin         Ventec         Wigmors            Kaisai         Lindab          Materflex         Stiebel Eltron     Test-Therm           Global-Tech

REKLAMA


WYBRANE PORADY

REKLAMA

NASZE SERWISY