REKLAMA


REKLAMA

REKLAMA


Nowy odpylacz zanieczyszczeń w ofercie Klimawent


data aktualizacji: 01-02-2022, 07:10

Klimawent wprowadził do swojej oferty odpylacze mokre WET-ALU/Ex. Urządzenia wyprodukowano z myślą o zakładach produkcyjnych. Oczyszczają powietrze z pyłu i zanieczyszczeń. Efektywnie radzą sobie z separacją pyłów suchych, wilgotnych, lepkich i z dużą ilością iskier. Odpylacze usuwają też pyły o charakterze wybuchowym, zwłaszcza te pojawiające się w czasie szlifowania aluminium.

Nowy odpylacz zanieczyszczeń w ofercie Klimawent

Nowy odpylacz zanieczyszczeń w ofercie Klimawent

fot.: WET-Alu/Ex

W odpylaczu mokrym, zgodnie z nazwą urządzenia, dużą rolę odgrywa woda. Zanieczyszczone powietrze przepływa przez kierownicę zanurzoną w wodzie (przewał wodny). W efekcie zmieszania pyłów z wodą powstaje spieniona mieszanina z pęcherzykami i szlam, osadzający się w leju zbiorczym i pojemniku. Dzięki odkraplaczowi powietrze po przejściu przez przewał jest dodatkowo oddzielane od kropel wody. Urządzenie w czasie rzeczywistym kontroluje poziom wody, co gwarantuje poprawne działanie odpylacza. Podwójny system usuwania szlamu zapewnia jak najbardziej zadowalający efekt odpylania. Codzienne usuwanie odpadów odbywa się w pojemniku na szlam zasilany wodociągowo. Wypłukiwane zanieczyszczenia następnie zbierają się w pojemniku-beczkce ustawianym obok odpylacza. Z pojemnika zanieczyszczenia są wypłukiwane przy zamkniętej pneumatycznej zasuwie, co zapewnia jak najniższe zużycie wody w czasie całego procesu. Okresowo trzeba też usuwać szlam zbierający się w leju zbierającym.Kontakt w sprawie produktów:Klimawent S.A.
tel. (58) 629 64 80
fax. (58) 629 64 19
www: www.klimawent.com.pl
mail: klimawent@klimawent.com.pl
Zobacz więcej treści z działu: oddymianie, odpylanie, filtrowentylacja

PARTNERZY

  Wienkra     Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   ebm Papst   Systherm    Mitsubishi Electric        Rosenberg Klima          Klima-Therm          Klimor        Systema          Iglotech        Refsystem          Armacell         Schiedel      Venture Industries Sp. z o.o.Intersoft        Provent Vents        Daikin         Ventec         Wigmors            Kaisai         Lindab          Materflex         Stiebel Eltron     Test-Therm           Global-Tech

REKLAMA


WYBRANE PORADY

REKLAMA

NASZE SERWISY