REKLAMA

REKLAMA


Rekuperatory.pl

Zdalne sterowanie pracą rekuperatora w swoim domu!


artykuł promocyjny

Aplikacje mobilne ułatwiają pomagają dziś w wielu dziedzinach życia. Dotyczy to również codziennego sterowania instalacjami znajdującymi się w naszym domu. Dzięki nowym rozwiązaniom możemy zapewnić naszym domownikom maksymalny komfort. Zdalna kontrola nowoczesnych systemów to jednak nie tylko wygoda - korzyści jest o wiele więcej.

Zdalne sterowanie pracą rekuperatora w swoim domu!

Poznaj wysokiej klasy rekuperatory Östberg:

 

Wysokowydajne centrale wentylacyjne marki Östberg wyróżniają się wysoką sprawnością odzysku i niskim zużyciem energii. Deklasują konkurencję również wyjątkowo cichą pracą i dużą niezawodności. Są w stanie odzyskać nawet 86% energii cieplnej z wywiewanego powietrza. Dają też właścicielowi możliwość dokładnej kontroli działania, co przekłada się na zdrowe i czyste powietrze w domu przy minimalnym zużyciu prądu.

 

Intuicyjny system sterowania urządzeniem

 

Firma Östberg przygotowała intuicyjny system sterowania działaniem centrali, dostępny po polsku. System pozwala na konfigurowanie urządzenia zgodnie z własnym upodobaniem - ułatwia to sterownik dotykowy IQControl. Dzięki sterownikowi zyskujemy większą kontrolę nad jakością powietrza w domu. Co więcej, system sterowania zwiększa komfort nie tylko końcowego użytkownika i jego rodziny, ale również ułatwia pracę instalatorowi. Fachowiec może zdalnie kontrolować pracę urządzenia, wykrywać ewentualne błędy, a nawet dokonywać na odległość naprawy.

Zdalne sterowanie pracą rekuperatora w swoim domu!

Sterownik centralny Östberg ma kolorowy wyświetlacz o szerokości 4,3 cala. Jego atrakcyjny wygląd, motywy w dwóch wersjach - czarnej i białej do wyboru - sprawiają, że w naturalny sposób może komponować się z wystrojem danego wnętrza. Wyposażono go w czujnik LZO - Lotnych Związków Organicznych -, który dostosowuje pracę rekuperatora do obecności szkodliwych związków w powietrzu. Ma też czujnik PIR/TIMER, reagujący na ruch domowników w pomieszczeniu. Pozwala on na lepszą kontrolę pracy rekuperatora i lepsze dopasowanie go do potrzeb użytkowników.

Zdalne sterowanie pracą rekuperatora w swoim domu!

fot.: Sterowniki Östberg wyposażono w interaktywny przewodnik po ustawieniach oraz pasek stanu umożliwiający szybki monitoring pracy urządzenia. Intuicyjny interfejs sprawia, że użytkownik może szybko zapoznać się z możliwościami sprzętu.

 

Sterowanie WI-FI z aplikacją HERUIQ

 

Sterowanie Wi-FI jest standardem we wszystkich centralach Östberg. To daje możliwość kontrolowania pracy centrali z dowolnego miejsca za pomocą smartfona albo tabletu z dostępem do Internetu.

Zdalne sterowanie pracą rekuperatora w swoim domu!

 

Aplikacja HeruIQ

 

Zdalne sterowanie pracą rekuperatora w swoim domu!Aplikacja HeruIQ (Android/IOS) daje możliwość zdalnego zarządzania jakością powietrza w domu pod nieobecność użytkownika.  Jakość powietrza można monitorować z dowolnego miejsca na świecie i szybko regulować poziom nawiewu i wywiewu. Aplikacja umożliwi też łatwą kontrolę stanu urządzenia i sprawdzenie, czy nie wymaga serwisu. Można natychmiastowo zmieniać wariant działania urządzenia, dostosowując je do naszych potrzeb i aktualnej sytuacji w pomieszczeniu  - podczas rodzinnego obiadu czy przyjęcia dla wielu osób, centrala samoczynnie dostosuje pracę tak by utrzymywać parametry powietrza na żądanym poziomie. Dzięki aplikacji można stworzyć też harmonogram pracy rekuperatora. To praktyczna i sprzyjająca oszczędnościom funkcja.

 

 

Zalety zdalnego sterowania centralą wentylacyjną

 

O komfort użytkowników można dbać nawet przebywając dalego poza domem. Służą temu nowoczesne rozwiązania - aplikacja HeruIQ i funkcja zdalnego sterowania rekuperacją Östberg. To praktyczne i wygodne. Rekuperatorem w ogóle nie potrzeba sterować ręcznie - wszystko da się ustawić za pomocą telefonu.

Zdalne sterowanie pracą rekuperatora w swoim domu!

Zdalne sterowanie to także oszczędności, dzięki ułatwionemu zarządzaniu pracą centrali - bez żadnego problemu można włączać i wyłączać urządzenie, kiedy mamy taką potrzebę. To sprawia, że przy naszej nieobecności, centrala może pracować z niską wydajnością, zużywając niewiele energii.

Użytkowanie centrali wentylacyjnej staje się o wiele bardziej komfortowe, dzięki zastosowaniu sterownika centralnego marki Östberg i dedykowanej aplikacji HeruIQ. Sterowanie odbywa się w intuicyjny, szybki i łatwy sposób. Dostosowanie parametrów działania rekuperatora do naszych indywidualnych potrzeb jest naprawdę proste.

 

Zdalne sterowanie pracą rekuperatora w swoim domu!Opracowanie: Redakcja
Żródło: Neovent


Zobacz więcej treści z działu: wentylacja domowa

PARTNERZY

Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji    Rosenberg Klima    ebm Papst    Systherm        Mitsubishi Electric                       logo bartosz          Klimor        Klima-Therm      Iglotech        Refsystem      Venture Industries Sp. z o.o.       Intersoft       Provent Vents        Daikin         Ventec        Wigmors             VBW        Stiebel Eltron     Test-Therm       Global-Tech        logo armacell      Matervent

REKLAMA


WYBRANE PORADY

REKLAMA

NASZE SERWISY