REKLAMA

REKLAMA


AccuTools - węże do próżni z akcesoriami TruBlu


artykuł promocyjny

Ogólnie rzecz ujmując, AccuTools TruBlu są to węże do najszybszego opróżniania instalacji. Ich średnica wewnętrzna to 3/4 cala, co zapewnia wydajność 453 l/min. przy głębokości próżni 1000 mikronów. Umożliwiają ewakuację 80 razy szybszą niż z wężami 1/4″ i do 6 razy szybszą niż z innymi, dostępnymi na rynku, wężami do próżni.

AccuTools - węże do próżni z akcesoriami TruBlu

Wyjątkowo wytrzymałe, niezawodne i wydajne

 

Węże TruBlu są wyjątkowo wytrzymałe, a dzięki elastycznemu, wzmocnionemu drutem PVC nie załamują się ani nie pękają. Są odporne na ścieranie i zgniatanie, a w razie przypadkowego spłaszczenia można je przywrócić do okrągłego kształtu. Ponadto wykazują odporność na działanie czynników atmosferycznych, co zapewnia wieloletnią i niezawodną eksploatację.


TruBlu to jedyny system zaprojektowany dla HVAC, który wykorzystuje przemysłowe węże podciśnieniowe, a także złączki KF do szybkiej konfiguracji węży i próżnioszczelnych połączeń.


Złącza i węże TruBlu mogą osiągać tak niskie wskaźniki nieszczelności, że podciśnienie 20 mikronów na końcach węży jest łatwo osiągalne nawet przy użyciu najmniejszych pomp próżniowych.


A jeśli używasz wydajnej pompy próżniowej, węże TruBlu również okażą się niezwykle przydatne. Podłączenie węża 1/4" do pompy próżniowej może zmniejszyć przepływ do zaledwie 20 l/min. Bez względu na to, jak wydajna jest pompa, jest ona ograniczona przez podłączone do niej węże.

AccuTools - węże do próżni z akcesoriami TruBlu

 

Węże AccuTools TruBlu dostępne są w 2 zestawach:

 


    TruBlu Starter XL    
   TruBlu Advanced    
Wąż TruBlu 1,5 m (1 szt.) 1 m (2 szt.)
Zacisk ze stali nierdzewnej 1 szt. 2 szt.
Zacisk aluminiowy
1 szt. 3 szt.
Zapasowe o-ringi 4 szt. 4 szt.
Adapter KF16 do ¼ FFL 1 szt. 2 szt.
Adapter KF16 do 3,8 FFL
1 szt. 1 szt.
Adapter KF16 do ½ FFL 1 szt. 1 szt.
Przyrząd do usuwania rdzenia zaworu
1 szt. 2 szt.
Trójnik KF16
- 1 szt.
Opakowanie Torba z tkaniny Walizka z tworzywa


Kontakt w sprawie produktów:Wigmors
tel. (071) 326 50 00
fax. (071) 326 50 01
www: www.wigmors.pl
mail: biuro@wigmors.pl
Zobacz więcej treści z działu: klimatyzacja

PARTNERZY

Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji    Rosenberg Klima    ebm Papst    Systherm                              logo bartosz          Klimor        Klima-Therm      Iglotech        Refsystem      Venture Industries Sp. z o.o.       Intersoft       Provent Vents        Daikin         Ventec        Wigmors             VBW        Stiebel Eltron     Test-Therm       Global-Tech        logo armacell      Matervent

REKLAMA


WYBRANE PORADY

REKLAMA

NASZE SERWISY