REKLAMA

REKLAMA


Nowości w ofercie klimatyzatorów marki TCL na sezon 2022


artykuł promocyjny

Lindab powiększył swoją ofertę o jednostki kasetonowe FMA do układów Multi Split i klimatyzatory ścienne z serii Ocarina. Użytkownik zyskuje z urządzeniem wiele przydatnych funkcji, które mają bezpośredni, znaczny wpływ na jakośc powietrza w jego otoczeniu. Firma wydłuża gwarancję na urządzenia ze swojej oferty do 8 lat.

 

Nowe jednostki kasetonowe TCL do układu Multi Split

 

Jednostki kasetonowe TCL FMA-09CRD/DVI(Q4), FMA-12CRD/DVI(Q4) i FMA-18CRD/DVI(Q4) montuje się w suficie, co stanowi dobre rozwiązanie w miejscach, gdzie nie za bardzo da się zamontować jednostkę na ścianie. Urządzenie pracuje w układach Multi Split, co oznacza, że  nie ma potrzeby instalowania wielu jednostek zewnętrznych,nawet przy obecności kilku jednostek wewnętrznych. Są one freonowo połączone z jednym agregatem dużej mocy i efektywną, nowoczesną sprężarką Twin Rotary. Nowa sprężarka zapewnia długą żywotność urządzenia. Układy Multi Split często znajdują zastosowanie w obiektach komercyjnych czy budynkach użyteczności publicznej, np. w szpitalach.

 

Jednostka kasetonowa TCL Multi Split

 

Nowoczesny, estetyczny design i trzy wersje mocy chłodzenia - oto klimatyzatory kasetonowe TCL w skrócie. Jednostki te są kompaktowe - wymiary panelu to 660x30x660. Użytkownicy mogą korzystać z wielu funkcji, które spełnią potrzeby nawet bardzo wymagających osób.

 • Tryb nocny - jednostka automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora i temperaturę, aby nocą jej praca nie zakłócała spokoju domowników.
 • DC Inverter - Energooszczędne sprężarki inwertowane stałoprądowe i najnowocześniejsze układy mikroprocesorów przekładają się na szybkie i bezproblemowe osiąganie i utrzymywanie zadanej temperatury.
 • 5 prędkości wentylatora - moc jednostki wewnętrznej można regulować w 5 prędkościach pracy.
 • Turbo - Najwyższa prędkość obrotowa w tym trybie sprawia, że klimatyzator jeszcze szybciej osiąga pożądaną temperaturę.
 • Autodiagnostyka - w przypadku awarii, urządzenie samo diagnozuje problem i wyświetla odpowiedni komunikat. To pozwala na szybszą i tańszą naprawę.
 • I Feel - Pilot do sterowania urządzeniem został wyposażony w czujnik temperatury - to zwiększa możliwość kontroli temperatury w pomieszczeniu i ułatwia utrzymanie zadanej wartości.
 • Blokada rodzicielska - funkcja zabezpiecza urządzenie przed nieautoryzowanym dostępem, np. przez dzieci.
 • Autorestart - jeśli zabraknie prądu, po przerwie klimatyzator wróci do pracy w trybie zadanym przed odcięciem zasilania - taka funkcja jest pożądana np. w miejscach takich jak serwerownie.
 • Timer - czas włączenia i wyłączenia urządzenia można kontrolować i programować dzięki zegarowi.
 • Wyświetlacz on/off - jeśli użytkownik nie korzysta w danej chwili z wyświetlacza, może go całkowicie wyłączyć
 • Blue fin - Oba wymienniki ciepła są zabezpieczone przed szkodliwym wpływem atmosfery i niekorzystnym wpływem środowiska, dzięki specjalnej powłoce antykorozyjnej.
 • Odporność na rdzę - dzięki zastoswanej technologii, jednostka nie ulega korozji. Wydłuża się żywotność klimatyzatora, a większa szczelność przekłada się na lepszą ochronę przed zalaniem, owadami i kurzem.
 • Pompka skroplin - standardowe wyposażenie jednostki wewnętrznej klimatyzatora, odprowadzające nadmiar skroplin.

 

TCL Ocarina w trosce o Twoje zdrowie

 

Klimatyzator TCL z serii Ocarina może poszczycić się nowoczesnym wzornictwem oraz wysoką klasą energetyczną A++/A+. Oferuje mnóstwo innowacyjnych funkcji, które poprawiają komfort użytkownika spędzającego czas w klimatyzowanym pomieszczeniu. Funkcje te są kluczowe dla utrzymania wysokiej jakości powietrza.

 

Klimatyzator TCL Ocarina

 

Funkcje te to m.in.

 • Jonizator bipolarny - likwiduje szkodliwe bakterie i wirusy oraz jonizuje ujemnie powietrze. Jony krążące w klimatyzowanym pomieszczeniu zwalczają wirusy, bakterie, pleśń czy grzyby, naruszając błonę komórkową drobnoustrojów. Oczyszczone powietrze pozytywnie wpływa na samopoczucie i zdrowie domowników.
 • Lampa UV - światło UV likwiduje wirusy, bakterie i inne mikroby naruszając ich DNA.
 • Gentle Wind - funkcja delikatnego wiatru. W żaluzjach pionowych obecne są mikrootwory, dzięki którym użytkownik może poczuć rozproszony strumień powietrza, podobny do lekkiej bryzy.
 • 4-kierunkowy nawiew - możliwość nawiewu do 72 kątów. Nawet większe pomieszczenie można klimatyzować w precyzyjny i wygodny sposób.
 • Łatwe czyszczenie - czyszczenie odbywa się intuicyjnie, a pomaga w nim możliwość szybkiego ręcznego demontażu i montażu.
 • Sterowanie Wi-Fi - zdalna kontrola temperatury w domu w dowolnym momencie poprzez aplikację TCL Home. Można ustalać tygodniowy harmonogram działania urządzenia i nadać dostęp większej liczbie użytkowników.
 • Alarm czyszczenia filtra - urządzenie powiadamia użytkownika o potrzebie czyszczenia.
 • Autoczyszczenie - półgodzinny, 4-etapowy program czyszczenia i sterylizowania parownika w temperaturze 56°C.
 • Ogrzewanie 8°C - funkcja zapobiega zbytniemu wychłodzeniu pomieszczenia, dzięki opcji załączenia urządzenia w tryb grzania, gdy temperatura obniży się do mniej niż 8°C.
 • Tryb eko - minimalizuje pobór prądu, co przyczynia się do mniejszych rachunków użytkownika.
 • 7 prędkości wentylatora - wentylator może pracować na jednym z siedmiu biegów.


Ocarina czyste powietrzeOcarina UV przeciw wirusomOcarina funkcja lekkiej bryzyOcarina 4 kierunkowy nawiew

 

Nowy standard - do 8 lat gwarancji

 

Lindab wydłuża gwarancję. Każdy klimatyzator z oferty firmy zakupiony po 1 marca 2022 r. będzie podlegał 8-letniej gwarancji. 5 lat gwarancji będzie obowiązywało na całe urządzenie, a dodatkowe 3 na sprężarkę. To odpowiedź na potrzeby konsumentów, często skarżących się na krótki cykjl życia sprzętu elektronicznego.Kontakt w sprawie produktów:Lindab Sp. z o.o.
tel. (22) 250 50 50
fax.
www: lindab-polska.pl
mail: kontakt@lindab.com
Zobacz więcej treści z działu: klimatyzacja

PARTNERZY

Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji    Rosenberg Klima    ebm Papst    Systherm                              logo bartosz          Klimor        Klima-Therm      Iglotech        Refsystem      Venture Industries Sp. z o.o.       Intersoft       Provent Vents        Daikin         Ventec        Wigmors             VBW        Stiebel Eltron     Test-Therm       Global-Tech        logo armacell      Matervent

REKLAMA


WYBRANE PORADY

REKLAMA

NASZE SERWISY