REKLAMA

REKLAMA


Haier EXPERT Plus - klimatyzator do mieszkania i domu


artykuł promocyjny

HAIER – czołowy producent systemów klimatyzacji i pomp ciepła wprowadził na rynek klimatyzator EXPERT Plus, klimatyzator z zaawansowanymi technologiami oczyszczania powietrza z wirusów i bakterii, zamknięte w nowoczesnej konstrukcji – łatwej do montażu i dalszego serwisowania. Idealne rozwiązanie zarówno do mieszkania, jak i domu jednorodzinnego. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie oprócz wydajnego chłodzenia i grzania ważne są funkcje prozdrowotne, które zapewnią zdrowe i czyste powietrze domownikom.

Sterylizacja UV w klimatyzatorze Haier

 

Ekspert w zapewnieniu czystego powietrza

 

Klimatyzator wyposażony został w najnowocześniejszą technologię Sterylizacja UV-C PRO, która łączy dwa rodzaje promieniowania: UV-C oraz VUV. Kombinacja tych rodzajów promieniowania może dezaktywować zanieczyszczenia przenoszone drogą powietrzną, jednocześnie gwarantując maksymalne poziom bezpieczeństwa dla osób i zwierząt przebywających w pomieszczeniu. Promieniowanie UV to znany już od stuleci sposób na skuteczną dezaktywację wirusów i bakterii.

Innowacyjna technologia opiera się na wbudowanej w klimatyzator lampie LED o długości 40 mm generującej krótkofalowe promieniowanie, którym naświetla przepływające przez klimatyzator powietrze. Rozszerzenie funkcji o dodatkowe pasmo promieniowania - VUV pozwala zagwarantować najwyższy poziom czystego i zdrowego powietrza spośród technologii opracowanych przez Inżynierów Haier. Technologia ta jest szczególnie polecana alergikom i osobom cierpiącym na dolegliwości oddechowe.

Funkcja została zabezpieczona w dedykowany mechanizm w konstrukcji samego klimatyzatora – mechanizm automatycznie wyłącza funkcję Sterylizacja UV-C PRO w momencie otwarcia panelu klimatyzatora. W ten sposób promieniowanie nie wydostaje się poza urządzenie.

 

Ekspert w montażu

 

Najnowsza propozycja czołowego producenta systemów klimatyzacji na świecie to klimatyzator EXPERT Plus – urządzenie łatwe w montażu. Kompaktowa i zoptymalizowana konstrukcja zarówno kanału powietrznego, jak i wentylatora poprzecznego pozwalają zapewnić instalatorom maksymalny komfort podczas montażu. Płyta montażowa o właściwej kalibracji usprawnia szybkie pozycjonowanie, natomiast szersza przestrzeń na przewody rurowe pozwala na sprawny montaż. Zdejmowana pokrywa dolna urządzenia umożliwia z koeli łatwe podłączenie przewodów rurowych i kabli.

Intuicyjne rozwiązania zastosowane w urządzeniu skracają czas montażu nawet dla mniej doświadczonych instalatorów.

Klimatyzator ścienny Haier

 

Ekspert w serwisowaniu

 

Kompaktowa budowa klimatyzatorów ze specjalną konstrukcją umożliwiającą łatwe wysunięcie elementów urządzenia umożliwia łatwy dostęp do komponentów klimatyzatora oraz ich proste czyszczenie.

Szybki dostęp do wentylatora zapewniony jest w 3 prostych krokach:

  1. Otwórz przedni panel
  2. Odepnij dolną pokrywę
  3. Zwolnij blokadę zabezpieczającą i wyjmij moduł z silnikiem oraz wentylatorem.

Łatwy demontaż i czyszczenie klimatyzatoraJak otworzyć klimatyzator

 

Regularne czyszczenie klimatyzatora

 

Regularne czyszczenie głównych komponentów klimatyzatora zapobiega rozwojowi bakterii oraz zapewnia czysty nawiew powietrza urządzenia. Czysty klimatyzator to mniejsze koszty eksploatacji, łatwiejszy demontaż i szybsze serwisowanie.

 

Dodatkowe funkcje klimatyzatora

 

Haier EXPERT Plus to klimatyzator, który został wyposażony w takie funkcje samooczyszczania jak Self Clean oraz 56? Steri Clean, która skutecznie zabija bakterie i wirusy poprzez podgrzanie wymiennika ciepła do temperatury 56? przez 30 minut. Dlaczego 30 minut? W tym czasie większość bakterii i wirusów ginie.

 

Klimatyzator do mieszkania i domu

 

Klimatyzator ścienny Haier

Niewątpliwym atutem klimatyzatora EXPERT Plus jest jego ponadczasowy wygląd. Minimalizm w zaawansowanej odsłonie. Prosta konstrukcja bez opływowych kształtów pozwoli przez długie lata cieszyć się idealnie wkomponowanym w przestrzeń urządzeniem. Dzięki wysokiej klasie energooszczędności A+++ w chłodzeniu oraz A++ w grzaniu klimatyzatory Haier pozwalają na wydajną pracę urządzenia przy niskich kosztach eksploatacji. Dodatkowo zastosowanie czujnika ECO , który wykrywa obecność ludzi w pomieszczeniu i pozwala zmaksymalizować wydajną pracę urządzenia.

 

Cicha praca klimatyzatora

 

Istotną aspektem montażu klimatyzacji dla domowników pozostaje również kwestia cichej pracy. Tak by działające urządzenie nie wpływało na codzienne życie mieszkańców. Dzięki zaawansowanej technologii Haier klimatyzator EXPERT Plus cechuje się bardzo cichą pracą – nawet 16 dB (A). Oznacza to, że klimatyzatora praktycznie nie słychać, przez co może być włączony nawet nocą w sypialni czy pokoju dziecięcym.

Klimatyzator ścienny Haier Refsystem

 

Technologia przyszłości dostępna już dziś!

Systemy klimatyzacji i pompy ciepła

Zobacz pełną ofertę HAIER

Haier katalog 2023Kontakt w sprawie produktów:REFSYSTEM Sp. z o.o.
tel. +48 695 930 647
fax.
www: www.haier-ac.pl
mail: haier@refsystem.pl
Zobacz więcej treści z działu: klimatyzacja

PARTNERZY

Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji    Rosenberg Klima    ebm Papst    Systherm        Mitsubishi Electric                       logo bartosz          Klimor        Klima-Therm      Iglotech        Refsystem      Venture Industries Sp. z o.o.       Intersoft       Provent Vents        Daikin         Ventec        Wigmors             VBW        Stiebel Eltron     Test-Therm       Global-Tech        logo armacell      Matervent

REKLAMA


WYBRANE PORADY

REKLAMA

NASZE SERWISY