REKLAMA

REKLAMA


Akademia Kobiecości i Piękna - Grupa Klima-Therm specjalnie dla Projektantek


artykuł promocyjny

Grupa Klima-Therm przygotowała w maju dwa niesamowite eventy, które zadedykowała Projektantom systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. W programie warsztatów i aktywności uczestniczyły branżystki współpracujące z firmami Klima-Therm i Klimor, a same warsztaty przygotowane zostały specjalnie dla kobiet – w eleganckiej oprawie oferowanej przez popularne hotele SPA mieszczące się na północy i południu Polski. W obu wydarzeniach, które odbyły się pod hasłem „Akademia Kobiecości i Piękna” wzięło udział aż 70 Projektantek.

Kobiety zaproszone na warsztaty Klima-Therm

Program eventów ułożono starannie w połączeniu komfortowego wypoczynku w pięciogwiazdkowym hotelu ze sportem i kreatywnymi warsztatami. Myślą przewodnią przyświecającą organizacji „Akademii Kobiecości i Piękna” miało być stworzenie Uczestniczkom warunków, pozwalających na oderwanie się od codziennych obowiązków i spędzenie czasu w ciekawym miejscu, wśród inspirującego, kobiecego grona.

Pierwsze spotkanie miało miejsce 10-13 maja w hotelu Crystal Mountain w Wiśle, kolejne zaś 17-19 maja w hotelu Dr Irena Eris na Wzgórzach Dylewskich. W obu przypadkach zapewniono Uczestniczkom nie tylko elegancką infrastrukturę hotelową, ale także malowniczy pobyt w otoczeniu natury i pięknych krajobrazów.

Hotel Dr Irena Eris na Wzgórzach Dylewskich

W czasie tych kilku dni zaproszone Panie stworzyły m.in. własny ekosystem roślin w postaci lasu w słoiku, a także wykonały ekologiczne świece i zapachowe zawieszki. Jako aktywności sportowe zaproponowano Paniom poranną gimnastykę oraz dynamiczny marsz nordic walking po okolicznych trasach o różnych poziomach trudności, z uwzględnieniem indywidualnych upodobań Uczestniczek. Nie pominięto również atrakcji w postaci zabiegów w renomowanym SPA, a każdy dzień kończył się wspólną kolacją w wyjątkowym klimacie pełnym zabawy i kobiecych rozmów.

Zabiegi w renomowanym SPA

W wymarzonych okolicznościach względem miejsca i otaczającej przyrody, w tym sprzyjającej słonecznej pogody, uczestniczki „Akademii” miały okazję do komfortowego odpoczynku, połączonego z odnową biologiczną. Holistyczne i jednocześnie ekskluzywne hotele, oddalone od miejskiego zgiełku, pozwoliły na oderwanie się od codziennych spraw i skupienie uwagi na wewnętrznej, duchowej równowadze. – mówi Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie Klima-Therm. - Bardzo się cieszę, że przygotowany z myślą o Kobietach program pobytu, pozwolił na wyjątkowy relaks, w którego trakcie grupa fantastycznych branżystek miała okazję doświadczyć wspólnych emocji oraz zawiązania wartościowych relacji. Z naszej strony to była czysta przyjemność móc uhonorować sukcesy Pań, w tym niełatwym, inżynierskim zawodzie. Dziękujemy za wspólnie spędzone miłe chwile oraz moc pozytywnej energii – podsumowuje Ewa Pilarska.

„Akademia Kobiecości i Piękna” została po raz pierwszy zorganizowana w 2018 roku przez Grupę Klima-Therm. Entuzjazm, jaki po wszystkim odczuwały Projektantki związany z tym wydarzeniem, wyrażany szeregiem pochlebnych opinii i powracających w rozmowach wspomnień sprawił, że firma po dłuższej przerwie postanowiła wznowić tę wyjątkową konwencję spotkań dla Kobiet.

Projektantki systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Warto zaznaczyć, że cykliczne wydarzenia dedykowane Projektantom systemów HVACR – jednej z  kluczowych grup Klientów firmy – stały się swoistą tradycją i stałym elementem planu marketingowego Grupy Klima-Therm. „Akademia Kobiecości i Piękna” rozpoczęła następny sezon bezpośrednich spotkań. W maju i czerwcu odbędzie się jeszcze inny projekt, w którym udział weźmie łącznie ponad 200 współpracujących z Klima-Therm i Klimor Projektantów. Mowa tu o „Racing Unit 2022”, czyli o rajdach samochodowych, które organizowane są na największych autodromach w Polsce, serii wydarzeń zapoczątkowanej w 2021 roku.Kontakt w sprawie produktów:Klimor Sp. z o.o.
tel. (58) 783 99 99
fax. (58) 783 98 88
www: klimor.com
mail: klimor@klimor.pl
Zobacz więcej treści z działu: AKTUALNOŚCI

PARTNERZY

Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji    Rosenberg Klima    ebm Papst    Systherm                              logo bartosz          Klimor        Klima-Therm      Iglotech        Refsystem      Venture Industries Sp. z o.o.       Intersoft       Provent Vents        Daikin         Ventec        Wigmors             VBW        Stiebel Eltron     Test-Therm       Global-Tech        logo armacell      Matervent

WYBRANE PORADY

REKLAMA

NASZE SERWISY