REKLAMA

REKLAMA


Black Weeks w THERMOSILESIA - bestsellery i klasyki wśród klimatyzacji i pomp ciepła Roten


artykuł promocyjny

Black week 2022 - czyli brak podwyżki? Nie w THERMOSILESIA! Dystrybutor marki Rotenso i LG ma w tym roku do zaoferowania wyjątkową promocję, która jest właśnie tym, czego potrzebuje obecnie rynek instalacyjny. Chodzi tu między innymi o ekologiczne pompy ciepła, które są nie tylko dostępne, ale też w świetnych cenach. Oprócz tego klasyki i bestsellery w przypadku klimatyzatorów ściennych, jak również akcesoria montażowe sprawdzonych marek.

Black Weeks w THERMOSIELSIA

 

Sprawdź promocje THERMOSILESIA

 

W ramach obowiązującej od 10 do 30 listopada promocji z okazji Black Weeks THERMOSILESIA przygotowała dla firm instalacyjnych z branży HVAC atrakcyjne oferty cenowe na wybrane urządzenia do klimatyzacji Rotenso, pompy ciepła Rotenso Aquami oraz akcesoria do montażu systemów klimatyzacji.

Tegoroczna oferta promocyjna to zdecydowanie nie czyszczenie magazynów. Wśród urządzeń objętych promocją cenową znalazły się ekologiczne i ekonomiczne pompy ciepła Rotenso Aquami Monoblock A+++, a także hity sprzedażowe marki, czyli kompaktowe i wydajne klimatyzatory Rotenso Roni i Ukura. Optymalne parametry i pakiet niezbędnych funkcji sprawiają, że klimatyzatory Roni i Ukura od wielu sezonów są jednymi z chętniej wybieranych przez klientów marki. Fani marki LG kupią okazyjnie sprawdzony klimatyzator LG Standard Plus, a miłośnicy dobrego designu modny Rotenso Elis. Poza tym w obowiązującej do końca listopada ofercie Black Weeks będą dostępne rury miedziane, pompki skroplin oraz wsporniki do systemów klimatyzacji.

Produkty objęte promocyjnymi cenami do końca trwania promocji lub do wyczerpania stanów magazynowych to:

  • pompy ciepła Rotenso Aquami Monoblock o mocach 4, 8, 10,12 i 16 kW, [Ilość sztuk objętych promocją ograniczona]
  • klimatyzatory Rotenso Ukura (jednostka wewnętrzna i zewnętrzna),
  • klimatyzatory Rotenso Roni (jednostka wewnętrzna i zewnętrzna),
  • klimatyzator Rotenso Elis (jednostka wewnętrzna i zewnętrzna),
  • klimatyzator Standard Plus LG PC09SK.NSJ (jednostka wewnętrzna i zewnętrzna),
  • wsporniki składane Ivensis do klimatyzacji,
  • rury miedziane Tivento Flex.
     

Oferta skierowana jest wyłącznie do firm instalacyjnych z branży HVAC. Promocja obowiązuje w dniach od 10.11.2022 do 30.11.2022 lub do wyczerpania stanów magazynowych i nie łączy się z innymi promocjami oraz ofertą produktów wyprzedażowych.Kontakt w sprawie produktów:THERMOSILESIA
tel. +48 32 285 57 11
fax. +48 32 285 10 39
www: www.thermosilesia.pl
mail: info@thermosilesia.pl
Zobacz więcej treści z działu: AKTUALNOŚCI

PARTNERZY

 Wienkra    AUX    Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   Uniwersal     ebm Papst   Systherm         Mitsubishi Electric          Rosenberg Klima           Klima-Therm  logo bartosz          Klimor         Iglotech        Refsystem      Venture Industries Sp. z o.o.       Intersoft       Provent Vents        Daikin         Ventec        Wigmors             VBW        Stiebel Eltron     Test-Therm       Global-Tech        logo armacell      Matervent

WYBRANE PORADY

REKLAMA

NASZE SERWISY