REKLAMA

REKLAMA


Węże przemysłowe do zastosowania w różnych branżach - wysoka jakość Mastervent


artykuł promocyjny

FLEXMASTER to oficjalny sklep Mastervent Polska, cenionego producenta nowoczesnych węży przemysłowych, który od ponad 20 lat jest obecny na rodzimym rynku. Firma wyróżnia się starannym doborem asortymentu, z uwzględnieniem wysokiej jakości produktu, dużych możliwości instalacyjnych i konkurencyjnej ceny.

Flexmaster węże przemysłowe

Oferta sklepu jest różnorodna. Składają się na nią węże przemysłowe przeznaczone do różnych gałęzi przemysłu - samochodowego, stoczniowego, drzewnego, budowlanego i innych. W asortymencie dostępny jest bogaty wybór węży chemicznych, węży do odciągania gazów spalinowych z silników benzynowych i diesla, węży do klimatyzacji i wentylacji czy węży do przesyłania produktów spożywczych. Wybrane węże marki Mastervent są przystosowane do pracy w bardzo wysokich temperaturach czy w obecności żrących substancji. Są trudnościeralne i mają właściwości antystatyczne. Węże są zróżnicowane pod względem parametrów, technologi wykonania i przeznaczenia - dzięki temu można dobrać optymalne rozwiązanie do danej sytuacji, co zapewnia łatwy montaż węży oraz bezawaryjną, bezpieczną eksploatację przez lata. Firma inwestuje w nowoczesne technologie i najlepsze materiały. To m.in. Hypalon, Kapton, Neopren. FLEXMASTER dostarcza węże Mastervent do największych zakładów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, co najwymowniej świadczy o ich jakości.

 

Węże przemysłowe w ofercie FLEXMASTER są przystosowane do pracy w miejscach zagrożonych wybuchem oraz do współpracy z wentylatorami chemoodpornymi, stosowanymi w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym czy spożywczym i wszędzie tam, gdzie liczy się odporność chemiczna. Zarówno duże zakłady przemysłowe, jak i mniejsze warsztaty doceniają jakość węży Mastervent. Z ofertą sklepu FLEXMASTER można zapoznać się online.


 Kontakt w sprawie produktów:Mastervent
tel. (+48) 24 366 43 10
fax.
www: mastervent.pl/o-nas/
mail: biuro@mastervent.pl
Zobacz więcej treści z działu: oddymianie, odpylanie, filtrowentylacja

PARTNERZY

Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji    Rosenberg Klima    ebm Papst    Systherm        Mitsubishi Electric                       logo bartosz          Klimor        Klima-Therm      Iglotech        Refsystem      Venture Industries Sp. z o.o.       Intersoft       Provent Vents        Daikin         Ventec        Wigmors             VBW        Stiebel Eltron     Test-Therm       Global-Tech        logo armacell      Matervent

REKLAMA


WYBRANE PORADY

REKLAMA

NASZE SERWISY