REKLAMA

REKLAMA


Czyste powietrze wewnątrz ze stylowym klimatyzatorem Hisense Apple Pie Pro


artykuł promocyjny

Zapewnienie zdrowego otoczenia w domu jest w dzisiejszych czasach jednym z priorytetów. Wymaga to nowych, zmodernizowanych i inteligentnych rozwiązań, które pomogą nam utrzymać bezpieczeństwo naszego domu i naszej rodziny. Jednym z nich jest nowy klimatyzator Hisense Apple Pie Pro, który nie tylko zadziwia stylowym czarnym kolorem, ale także usuwa z powietrza bakterie i wirusy. Urządzenie zapewnia w pomieszczeniach komfortową świeżość latem oraz ciepło podczas mroźnej zimy.

Czyste powietrze wewnątrz ze stylowym klimatyzatorem Hisense Apple Pie Pro

Nowy klimatyzator Hisense Apple Pie Pro łączy wszystkie niezbędne zaawansowane funkcje z zaskakującym nowoczesnym wzornictwem w kolorze czarnym oraz przyjazną dla użytkownika obsługą. Elegancka i kompaktowa jednostka wewnętrzna harmonijnie komponuje się z wystrojem wnętrza pomieszczenia, gotowa na każde Twoje polecenie. Urządzenie automatycznie dostosowuje się do Twoich potrzeb, w zależności czy lubisz jak w pomieszczeniu jest trochę cieplej czy chłodniej, zapewniając najwyższy poziom komfortu w ciągu dnia oraz w nocy. I dodatkowo gwarantuje Tobie i Twojej rodzinie oczyszczone, wolne od wirusów powietrze. Przyjrzyjmy się bliżej niektórym jego zaletom.

 

Wolny od wirusów i bakterii

Aby chronić Twój dom przed szkodliwymi wirusami i bakteriami, firma Hisense opracowała specjalną i innowacyjną technologię oczyszczania powietrza o nazwie Hi-Nano, która eliminuje te mikroorganizmy poprzez wytwarzanie i uwalnianie do powietrza niezwykle wysokiego stężenia jonów, sięgającego nawet do 1 miliona jonów na cm3. Jony te pochłaniają wirusy i bakterie, powodując ich neutralizację, i ostatecznie przekształcają je w nieszkodliwe cząsteczki wody. Skuteczność działania została potwierdzona przez francuskie laboratorium badawcze Texcell*, międzynarodową organizację specjalizującą się w badaniach wirusologicznych.

 

Wolny od dbania o odpowiedni komfort

Ciesz się optymalnym poziomem komfortu niezależnie od warunków panujących na zewnątrz domu. Dzięki funkcji Smart Mode klimatyzator automatycznie dostosowuje temperaturę i prędkość nawiewu wentylatora, aby zapewnić Ci takie warunki komfortu, jakie preferujesz. Dzięki funkcji Auto-swing żaluzje klimatyzatora poruszają się automatycznie w określonej kolejności, zapewniając optymalne rozprowadzenie i przepływ chłodnego lub ciepłego powietrza w pomieszczeniu we wszystkich czterech kierunkach. I co ważne, poziom hałasu eksploatacyjnego klimatyzatora wynosi zaledwie 19 dB (A), co zapewnia użytkownikom jak najcichsze i najbardziej komfortowe warunki przebywania w klimatyzowanym pomieszczeniu

Klimatyzator Apple Pie Pro

Wolny od staromodnego sterowania

Znowu gdzieś się zapodział pilot od zdalnego sterowania? Nic nie szkodzi, bo nowym klimatyzatorem Apple Pie Pro możesz wygodnie sterować z dowolnego miejsca w domu, korzystając ze swojego telefonu i połączenia Wi-Fi. Dodatkowo, za pomocą aplikacji ConnectLife możesz aktywować różne funkcje i dostosowywać temperaturę w domu będąc w pracy, przed powrotem do domu lub będąc na wakacjach.

 

Wolny od zimna i mrozu

Martwisz się, wyjeżdżając na wakacje, czy Twoje zwierzęta domowe będą mieć odpowiednie warunki podczas Twojej nieobecności? Lub czy będzie im ciepło w domu podczas bardzo mroźnych zim? Od teraz nie musisz już się martwić, ponieważ nowy klimatyzator Apple Pie Pro charakteryzuje się wysoką wydajnością ogrzewania w niskich temperaturach, zapewniając w domu potrzebne ciepło nawet wtedy, gdy temperatura na zewnątrz sięga -20°C. Aby utrzymać wysoką wydajność grzewczą przez długi czas, specjalna grzałka znajdująca się wewnątrz obudowy jednostki zewnętrznej zapewnia skuteczne odszranianie obudowy i ochronę klimatyzatora przed zimnem.

Wolny od zmartwień. Tak brzmi ogólne zdanie łączące wszystkie zalety nowego klimatyzatora Hisense Apple Pie Pro w jednym miejscu – czyli w Twoim domu. Jeśli szukasz niezawodnego, zaawansowanego technologicznie i nowoczesnego klimatyzatora zapewniającego wysoki poziom komfortu, czyste i świeże powietrze, odwiedź naszą stronę i znajdź odpowiednio dopasowane rozwiązanie dla Twojego domu.

*Dane dotyczące działania jonizatora Hi-Nano oparte są na próbkach testowanych przez TEXCELL i SGS w warunkach laboratoryjnych.
Opracowanie: Redakcja
Żródło: SCHIESSL POLSKA


Zobacz więcej treści z działu: klimatyzacja

PARTNERZY

Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji    Rosenberg Klima    ebm Papst    Systherm        Mitsubishi Electric                       logo bartosz          Klimor        Klima-Therm      Iglotech        Refsystem      Venture Industries Sp. z o.o.       Intersoft       Provent Vents        Daikin         Ventec        Wigmors             VBW        Stiebel Eltron     Test-Therm       Global-Tech        logo armacell      Matervent

REKLAMA


WYBRANE PORADY

REKLAMA

NASZE SERWISY