REKLAMA

REKLAMA


Rekuperatory.pl

Nowe nawiewniki marki MP3 w ofercie Lindab


artykuł promocyjny

Sufitowe, liniowe, wirowe, szczelinowe, podłogowe - rodzina nawiewników włoskiej marki MP3, dostępna w portfolio Lindab, stopniowo się powiększa. Sprawdzamy jakie są najnowsze rozwiązania tej marki.

Nowe nawiewniki MP3

 

Nowe nawiewniki stwarzają nowe możliwości dla projektantów i inwestorów. Teraz oprócz urządzeń marki Lindab i Direct Vent, mają interesującą alternatywę - produkty marki MP3 o wysokiej jakości i przystępnej cenie. Marka MP3 stawia nie tylko na funkcjonalność, ale również na estetykę wykonania oraz design swoich produktów, aby pasowały do nowoczesnych wnętrz. Oto produkty, które wzbogaciły ofertę MP3.

 

>>Odwiedź stronę Lindab<<

 

Nawiewnik szczelinowy BI przeznaczony jest do dyskretnego montażu w sufitach podwieszanych. To wysokoindukcyjny nawiewnik bez ramki - produkowany jest jako monoblok z jednego elementu wytłaczanego aluminium, co zapewnia solidną jakość i ciągłość linii przepływu. Deflektor 100 mm jest regulowany osobno, co pozwala na swobodne decydowanie o kierunku przepływu, wzdłuż linii nawiewu i możliwość rozprowadzania powietrza w sposób naprzemienny - od pionu do poziomu. Deflektory są dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych: RAL 9005 lub RAL 9016.

Nawiewnik szczelinowy BI

 

Nawiewnik liniowy dyszowy KVM montowany jest w prostokątnych kanałach wentylacyjnych albo na ścianach. Wyprodukowany jest z płyty stalowej z szeregiem mikrodysz, które są indywidualnie regulowane. To sprawia, że KVM jest wszechstronnym rozwiązaniem, które można dostosować do różnych warunków. Nawiewnik dostępny jest w kolorze RAL 9010.

Nawiewnik KVM

 

Nawiewnik sufitowy KN (kwadratowy) przeznaczony jest do montowania w modułach sufitów podwieszanych. To wielokierunkowy nawiewnik o wysokiej wydajności, wykonany z aluminium. Dobrze sprawdzi się w warunkach dużej różnicy temperatur. Środkowa część nawiewnika jest demontowana, co pozwala na montaż urządzenia bez korzystania ze specjalnej ramy nośnej. Dyfuzja strumienia powietrza może być ukierunkowana albo asymetryczna. Nawiewnik dostępny jest w 5 wzorach i w kolorze RAL 9010.

Nawiewnik KN

 

Nawiewnik sufitowy KQ43 przeznaczony jest do montażu w sufitach podwieszanych za pomocą śrub mocujących do boków. Panel nawiewnika jest wykonany ze stali i malowany proszkowo na biało (RAL 9010). charakterystyczna jest dla niego wysoka indukcja o prostokątnym kształcie. Nawiewnik posiada regulowane dysze z poliwęglanu i ABS, które rozmieszczone są w 2, 3 lub 5 rzędach (mogą być ustawiane indywidualnie). Służą do nawiewu, jak i do wywiewu powietrza.

Nawiewnik KQ43

 

MP3 to włoska firma produkująca wyposażenie wentylacyjne, klimatyzacyjne i przeciwpożarowe w fabryce w Camposampiero koło Padwy. Od 2015 roku należy do Grupy Lindab.
 

Jeśli jesteś zainteresowany nawiewnikami marki MP3 i chciałbyś poznać ich dokładne parametry, skontaktuj się z Działem Technicznym Lindab Polska.Kontakt w sprawie produktów:Lindab Sp. z o.o.
tel. (22) 250 50 50
fax.
www: lindab-polska.pl
mail: kontakt@lindab.com
Zobacz więcej treści z działu: wentylacja domowa

PARTNERZY

Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji    Rosenberg Klima    ebm Papst    Systherm        Mitsubishi Electric                       logo bartosz          Klimor        Klima-Therm      Iglotech        Refsystem      Venture Industries Sp. z o.o.       Intersoft       Provent Vents        Daikin         Ventec        Wigmors             VBW        Stiebel Eltron     Test-Therm       Global-Tech        logo armacell      Matervent

REKLAMA


WYBRANE PORADY

REKLAMA

NASZE SERWISY