REKLAMA

REKLAMA


Grupa KLIMA-THERM na targach Mostra Convegno 2024 w Mediolanie


artykuł promocyjny

Grupa Klima-Therm ma zaszczyt uczestniczyć po raz kolejny w międzynarodowych targach Mostra Convegno Expocomfort w Mediolanie, które odbędą się w dniach 12-15 marca br. To już trzecia edycja, w której firma będzie obecna, co umacnia jej pozycję na arenie międzynarodowej w branży HVACR.

Grupa KLIMA-THERM na targach Mostra Convegno 2024 w Mediolanie
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Mostra Convegno Expocomfort to wiodące na świecie targi poświęcone klimatyzacji, wentylacji, instalacjom wodnym, grzewczym, automatyce oraz energii odnawialnej.

Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa ze względu na nowy układ i gruntowne odświeżenie, a także dlatego, że Polska została wybrana na Partnera 43 targów w Mediolanie. Poprzedzającą tę decyzję była owocna współpraca oraz ciągły wzrost liczby wystawców i odwiedzających z Polski, co potwierdzono w ramach programu "Kraj Partnerski" MCE.

Obecność na tym wydarzeniu będzie znakomitą okazją do zaprezentowania najnowszej gamy rozwiązań klimatyzacyjnych i wentylacyjnych opartych o portfolio marek własnych Grupy Klima-Therm: KLIMOR, KAISAI i AURATSU.

I tak odwiedzający stoisko liczące 215m2, będą mogli obejrzeć m.in. centralę wentylacyjno-klimatyzacyjną z typoszeregu KLIMOR EVO charakteryzującą się przyłączami kanałów wentylacyjnych umiejscowionymi na górnej płaszczyźnie, z odzyskiem ciepła na wysokosprawnym wymienniku krzyżowo-przeciwprądowym. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w wentylatory z silnikami EC oraz filtry powietrza: minipleat i kasetowy, jak i nagrzewnicę elektryczna z własną rozdzielnicą zasilająco-sterującą.

Grupę produktów Residential Ventilation Unit reprezentować będzie rekuperator BLAST z przeciwprądowym wymiennikiem odzysku ciepła. Centrala posiada w standardzie zabudowany w zadajniku moduł Wi-Fi oraz miejsce na nawiewie na dwa filtry powietrza. Ponadto wyposażona została w innowacyjny system przeciwdziałania zeszronieniu wymiennika i licznik zużycia energii.

Ekspozycja targowa marki KAISAI obejmować będzie przede wszystkim produkty z segmentu OZE: pompy ciepła typu split i monoblok, w tym również na czynnik R290, jak również nowe bifacjalne moduły PV, falowniki hybrydowe i magazyny energii. Jako Premiera 2024 zaprezentowany zostanie także KAISAI X – inteligentny system optymalizacji energii domowej integrujący rozwiązania i produkty KAISAI do efektywnego zarządzania energią elektryczną i cieplną w budynku. Prezentację uzupełni szeroka oferta klimatyzatorów KAISAI z grupy urządzeń domowych i komercyjnych, w tym produktów premierowych takich jak jednostki ścienne z serii ICE Black&White oraz klimatyzatory typu konsola przeznaczone do montażu w strefie przypodłogowej.

Grupę produktów AURATSU reprezentować będą pompy ciepła pracujące w najwyższej klasie energetycznej A+++, wyposażone w tryb szybkiego podgrzewania CWU, sterowanie dwoma obiegami grzewczymi oraz sterowanie podłogowe. Ekspozycja AURATSU obejmie także klimatyzatory ścienne z czynnikiem chłodniczym R32 charakteryzujące się znacznie lepszymi współczynnikami wpływu na środowisko.

Targi MCE są dla nas nie tylko okazją do prezentacji naszych najnowszych rozwiązań, ale także ważnym elementem strategii międzynarodowej ekspansji. Pozytywne doświadczenia z poprzednich edycji, zwłaszcza kontakt z międzynarodowymi klientami i partnerami, utwierdzają nas w przekonaniu, że takie wydarzenia są kluczowe dla rozwoju naszych marek na globalnym rynku" – mówi Katarzyna Kasyk, Dyrektor ds. Marketingu.

43.edycja targów MCE 2024 odbędzie się w dniach 12 -15 marca na terenie centrum targowego Fiera Milano. Stoisko rozwiązań klimatyzacyjnych i wentylacyjnych z oferty marek KLIMOR, KAISAI i AURATSU  zlokalizowane będzie w hali 7 i oznaczone numerem T31/T35.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!Kontakt w sprawie produktów:Klimor Sp. z o.o.
tel. (58) 783 99 99
fax. (58) 783 98 88
www: klimor.com
mail: klimor@klimor.pl
Zobacz więcej treści z działu: AKTUALNOŚCI

PARTNERZY

Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji    Rosenberg Klima    ebm Papst    Systherm                              logo bartosz          Klimor        Klima-Therm      Iglotech        Refsystem      Venture Industries Sp. z o.o.       Intersoft       Provent Vents        Daikin         Ventec        Wigmors             VBW        Stiebel Eltron     Test-Therm       Global-Tech        logo armacell      Matervent

WYBRANE PORADY

REKLAMA

NASZE SERWISY