REKLAMA

REKLAMA


Panasonic świętuje 20 lat czystszego powietrza dzięki technologii nanoe™


artykuł promocyjny

W dzisiejszych czasach coraz większą wagę przywiązujemy do sposobu, w jaki ćwiczymy, tego, co spożywamy, oraz przede wszystkim jakości powietrza, które wdychamy. Panasonic Heating & Cooling Solutions, mając na uwadze te istotne kwestie, obchodzi właśnie swoją drugą dekadę rewolucyjnego wpływu na przestrzenie wewnętrzne dzięki technologii nanoe™. Od swojego powstania w 1997 roku do dzisiejszego dnia, nanoe™ przekształciło się w innowacyjną technologię, zmieniającą zasady gry i poprawiającą jakość powietrza, tworząc czystsze i bardziej przyjemne środowisko wewnętrzne.

Panasonic świętuje 20 lat czystszego powietrza dzięki technologii nanoe™
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

 

Podróż z nanoe™

 

W 2003 roku, po sześciu latach dedykowanych badań, Panasonic wprowadził nanoe™ - przełomową technologię zaprojektowaną w celu poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach. Koncepcja była prosta, ale przełomowa: wykorzystać moc nanotechnologii opartej na wodzie do tworzenia superwydajnych jonów, które oczyszczają powietrze, eliminując drażniące cząsteczki, takie jak zapachy, alergeny i bakterie. To zaangażowanie w innowacje i dobre samopoczucie doprowadziło do powstania pierwszego na świecie oczyszczacza powietrza wyposażonego w nanoe™ w 2003 roku.

W 2016 roku firma Panasonic zaprezentowała bardziej zaawansowaną i wydajniejszą wersję nanoe™ X, a w 2023 roku generator nanoe™ X Mark 3, zintegrowany z wieloma produktami grzewczymi i chłodzącymi. Ta technologia trzeciej generacji wytwarza rodniki hydroksylowe (rodniki OH), czyli naturalne środki czyszczące, które skutecznie zwalczają zanieczyszczenia w pomieszczeniach. Utrzymuje powierzchnie, meble i całe środowisko wewnętrzne w czystości, tworząc przyjemniejszą przestrzeń dla wszystkich.

 

Wszechstronne zastosowania

 

W 2022 roku firma Panasonic poszła o krok dalej, wprowadzając na rynek swój pierwszy samodzielny, montowany na suficie generator air-e nanoe™ X. Dzięki niskiemu zużyciu energii air-e doskonale sprawdza się w różnych miejscach, w których jakość powietrza w pomieszczeniach jest priorytetem, między innymi w hotelach, szkołach, domach opieki, szpitalach, biurach, restauracjach i domach.

 

Poznaj nanoe™ X Mark 3

 

Generator nanoe™ X Mark 3, czyli najnowsze osiągnięcie firmy Panasonic, jest obecnie kluczowym elementem wielu produktów klimatyzacyjnych. Generując największą ilość rodników OH w historii tej technologii (aż 48 bilionów na sekundę, czyli 100 razy więcej niż pierwotna technologia) nanoe™ X Mark 3 jest naturalnym detergentem do pomieszczeń, a dzięki zwiększonej wydajności znacząco hamuje rozwój zanieczyszczeń, zapewniając zdrowsze i bardziej komfortowe środowisko wewnętrzne.

Odkryj różnicę, jaką może zrobić nanoe™ na www.aircon.panasonic.eu i świętuj 20 lat czystszego powietrza z Panasonic!Kontakt w sprawie produktów:PANASONIC heating & cooling solutions
tel.
fax.
www: www.panasonic.com/pl/
mail: info.pl@panasonicproclub.com
Zobacz więcej treści z działu: AKTUALNOŚCI

PARTNERZY

Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji    Rosenberg Klima    ebm Papst    Systherm        Mitsubishi Electric                       logo bartosz          Klimor        Klima-Therm      Iglotech        Refsystem      Venture Industries Sp. z o.o.       Intersoft       Provent Vents        Daikin         Ventec        Wigmors             VBW        Stiebel Eltron     Test-Therm       Global-Tech        logo armacell      Matervent

WYBRANE PORADY

REKLAMA

NASZE SERWISY